Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Ciddi misiniz? :/
@karolla hangi Luffy senin için gerçek olan :D
Hody'nin ısırığıyla ölme noktasına gelen mi ?
Dof'un saldırılarından etkilenmeyen mi ?
Eğer ilkini seçiyorsan ikincisinin saçma yada seneryo icabı torpil olduğunu düşünmen normal ama ikincisini seçiyorsan ilkinin saçma ve seneryo icabı olduğunu düşünmen normal olur.
Aynı şey...
Helal olsun. :D

karolla

Bunların hepsi senin fikrin. Senin seriden çıkardıkların. Katılmıyoruz.

3. şıkkına da cevap vermemeye davet ediyorum Luffy fanlarını. Aradan 200 bölüm geçmiş hala balık adamadasında kalmışın. :/
Luffy amiral dövecek, yonkou olacak ileride ama sen hala o vakitlerde forumda Hody, Hyouzo falan dersin herhalde. :/

Savunduğun fikrin dayandığı temeller bir kere sağlam olsun. Bir kere.
Benim fikrim mi? Hepsi de mangada oldu. Aksini iddia ediyorsun buyur göster.

Bekliyoruz. Ki biliyorumki gösteremezsin. Her zamanki gibi trolluk yapıp kaçacaksın.
+ 200 bölüm geçmesi mangada 200 gün geçtiğini göstermez. Toplasan 1 ay geçti :)

Forum kuralı: 3. Teori, inceleme konularında konuya her ne şekilde olursa olsun teorin saçma, vb gibi aşağılayıcı mesaj yazılamaz. Teori, incelemeyi vb. aksini gösteren sahne, bilgi ile aksini gösteriniz. Teori yazanlara karşı yersiz tutumlardan dolayı teori yazmaktan vazgeçiliyor, iyi niyet ile aksini ispatlarsanız iyi olacaktır.

Aksini ispatla buyur. İspatlayamıyorsan benim dediklerimi kabul et. Sana 3 gün süre. İstediğin kişiden de yardım alabilirsin.

O ısırıkla kan kaybı muhabbeti tamamen Oda trollemesi dikkate almayın.Jinbei ile kan kardeş olacaksın madem kestir bileğini öyle olsun.Böyle mazeretlere gerek yok.

Bunların hepsi senin fikrin. Senin seriden çıkardıkların. Katılmıyoruz.

3. şıkkına da cevap vermemeye davet ediyorum Luffy fanlarını. Aradan 200 bölüm geçmiş hala balık adamadasında kalmışın. :/
Luffy amiral dövecek, yonkou olacak ileride ama sen hala o vakitlerde forumda Hody, Hyouzo falan dersin herhalde. :/

Savunduğun fikrin dayandığı temeller bir kere sağlam olsun. Bir kere.
Aslında savunduğu şeyde pek bir yanlış bir şey yok. Çünkü Luffy kendi diyor hakim yetersiz diye ve o vakitten bu Dressrosa'ya kadar sadece 1 gün geçiyor. Yani sıkıntı şu an için Luffy ile yonkou kapışması. Eğer adaları adam gibi 2 ya da 3 ayda geçirse ben de Luffy güçlenmiştir derdim de zaman kavramını hiç iyi oturtamıyor. Üstelik gemiyle yolculuk yapıyorlar ve hava olayları da cabası.

Aslında savunduğu şeyde pek bir yanlış bir şey yok. Çünkü Luffy kendi diyor hakim yetersiz diye ve o vakitten bu Dressrosa'ya kadar sadece 1 gün geçiyor. Yani sıkıntı şu an için Luffy ile yonkou kapışması. Eğer adaları adam gibi 2 ya da 3 ayda geçirse ben de Luffy güçlenmiştir derdim de zaman kavramını hiç iyi oturtamıyor. Üstelik gemiyle yolculuk yapıyorlar ve hava olayları da cabası.
Artık zaman iyi geçiyor. Dof'un düşüşünün üstünden 20 küsur gün geçti mesela.

karolla

@Monkey D. Luffy sen sanıyorsunki 200 bölüm geçince yıllar geçti. 1 ay olmadı hody düşeli.

3. Teori, inceleme konularında konuya her ne şekilde olursa olsun teorin saçma, vb gibi aşağılayıcı mesaj yazılamaz. Teori, incelemeyi vb. aksini gösteren sahne, bilgi ile aksini gösteriniz. Teori yazanlara karşı yersiz tutumlardan dolayı teori yazmaktan vazgeçiliyor, iyi niyet ile aksini ispatlarsanız iyi olacaktır.

@ch3rl0b11n bize ne hocam dofun düşüşünden. Adam gelmiş 200 bölüm geti diyor. CC düştü. Hody düştü. Dof düştü. Hodyden dofun düşüşüne kadar 1 ay bile geçmemiştir bak. Demekki luffy 1 ayda amiral ayarı oldu. Gelecek ay da yonkou olur.

Tamam da Hody'ye ısırılan adam Dof'tan doğru düzgün hasar almıyor. Luffy'yi gömmek için mangada geçti işte cevap ver diyor. Güncel yerine geçmişten bahsedip mangada geçti diyor.

Ve sen de biliyorsun ki hikaye akışı olan şeyler bunlar. Usopp vursun diye Law ile Luffy oyuncak olacaktı. Neden? Usopp'u öne çıkaracak mangaka.

Adam bunu göz ardı edip bir şeyler söylüyor.
CC'ye karşı olan durumu anlatıyor. Klasik arc uzatması işte. Ne olacaktı Luffy G4 açıp KKG ile vurup 1 bölümde bizimkiler terk mi edecekti adayı?
Bunları dikkate almayıp gömmeye çalışıyor işte.
Benim fikrim mi? Hepsi de mangada oldu. Aksini iddia ediyorsun buyur göster.

Bekliyoruz. Ki biliyorumki gösteremezsin. Her zamanki gibi trolluk yapıp kaçacaksın.
+ 200 bölüm geçmesi mangada 200 gün geçtiğini göstermez. Toplasan 1 ay geçti :)
Hikaye akışı denen bir şey var. Hadi onu da geçtim. Yahu 200 bölüm geçmiş. Şuan Dof düşeli 10 günden fazla oldu. Balık adam adasından ayrılalı 20 gün oldu herhalde.

Hody'ye ısırılan adam Dof'tan doğru düzgün hasar almıyor. Hala 200 bölüm öncesindeki şeyleri söylüyorsun. Mangada geçti bunlar diyorsun sonra.

Güncele gel güncele!

Artık zaman iyi geçiyor. Dof'un düşüşünün üstünden 20 küsur gün geçti mesela.
Yine de daha fazla zaman harcanmalı ya bence. GL 6 ayda geçildi ve benim zaman konusu acayip canımı sıktı. Mesela BBA.PH ve Dressrosa arasında 2 ya 3 gün vardı.
Roger bile olan gücüne rağmen 4 senede fethetmiş bu denizi ama Luffyler çok hızlı ilerliyor. Artık zaman atlamalarının daha da uzun olması lazım bence. Şu an uzun olamaz çünkü olaylar bağlantılı ama Sanji alındıktan sonra saklanıp planlar yapılıp Wano'ya gidecek içerideki adamlarının yardımıyla bir şeyler yapılmalı ve o da zaman olarak Op diliminde 3 ya da 5 ayda olmalı ki sıkıntı olmamalı. Artık işin ciddiyeti anlaşılmış olur. Hala daha işin ciddiyetinin farkında olmazsa tayfadan birinin ölümü gerçekleşmeli bence ya da müttefiklerinden birinin.

karolla

Tamam da Hody'ye ısırılan adam Dof'tan doğru düzgün hasar almıyor. Luffy'yi gömmek için mangada geçti işte cevap ver diyor. Güncel yerine geçmişten bahsedip mangada geçti diyor.

Ve sen de biliyorsun ki hikaye akışı olan şeyler bunlar. Usopp vursun diye Law ile Luffy oyuncak olacaktı. Neden? Usopp'u öne çıkaracak mangaka.

Adam bunu göz ardı edip bir şeyler söylüyor.
CC'ye karşı olan durumu anlatıyor. Klasik arc uzatması işte. Ne olacaktı Luffy G4 açıp KKG ile vurup 1 bölümde bizimkiler terk mi edecekti adayı?
Bunları dikkate almayıp gömmeye çalışıyor işte.

Hikaye akışı denen bir şey var. Hadi onu da geçtim. Yahu 200 bölüm geçmiş. Şuan Dof düşeli 10 günden fazla oldu. Balık adam adasından ayrılalı 20 gün oldu herhalde.

Hody'ye ısırılan adam Dof'tan doğru düzgün hasar almıyor. Hala 200 bölüm öncesindeki şeyleri söylüyorsun. Mangada geçti bunlar diyorsun sonra.

Güncele gel güncele!
Hakkında forumda şikayette bulundum. Güncelde olması bir şeyi değiştirmez. Önemli olan mangada geçen zamandır. Aksini ispat edebiliyor musun? Yok. O zaman burada takılma. Git başka yeri trolle.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık