Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Hala mı Dof? :(
Bir ara Wb tümenleriyle karşılaştıranlar vardı AHAHAHAHAHAHAHAHA. Nerde onlar ya :D
Hala diyenler biliyorum.
Bak gyjbsch Cavendish 3'lü hariç tayfanın kalanını 10 dkda paket yapar diyor sen ne diyorsun. Sen de mi trolsün ahgdgajsd
Seni troll seni. Sen şimdi Fuji Dofu yenerdi de dersin. :(
Dof Zoro ise ailesi Usopp'tur.
Usopp'u da çok küçümseme şimdi.
Neyse benim fikrim tayfadan kimsenin kimseye tek atamayacağı şeklinde. KK tayfasının bir ağırlığı var. Mangaka'nın da Usopp vs'sinde bunu gösterdiğini düşünüyorum. Tayfa arası vs çizse tek attırmaz bence mangaka.
Tayfanın en güçlüleri habire diğerlerinden dayak yiyiyor zaten. :D
Zoro'yu mu ovuyorsun usopp'u mu yeriyorsun anlamadim :D
İkisi bir arada.

Bartoyla bir tutuyorsun işte barto meyve sayesinde yapıyor dediklerini Koramiral bile şaşırıyor.
Usopp ne kadar Luffye düşman olmasa bile onun neye zaafı veya neyle zarar verileceğini biliyor Usopp zeki adam fakat sebepsizce korkuları var.
2007'de söylenmiş bir söz için Usopp tayfanın en güçsüzü oluyor.
Mangaka'nın 2007'de seri için planları neydi veya Usopp için 2016'da planları ne bunu bilemiyoruz. İleri de Usopp K.hakiyi net bir şekilde öğrendiği zaman doğrudan tayfa da 4. sıraya yerleşir.
Adamın sıkıntısı korkaklığı. Hedefi de en cesur adam olmak. Önce cesur olsun sonra kaçıncı sıraya çıkarsa çıkar.

Daha ben güçsüzlerden değilim diyip sonra koşa koşa kaçıyor. Mangaka daha nasıl belli etsin. :(

Valla düşüncem böyle. Değişmeyecek.

karolla

Senin kafanda Luffy'nin kesilmesi bacağının, kolunun kopması vs. Hem de çöp adam karşısında bile.

Bu oldu mu? Hayır.

Tillahı gelse uzvunu alamaz. Bu da gerçek karolla bey!
Alabileceğini mihawk karşısında gördük. Mangaka haki uyandırtarak aldırmadı. Aksi halde almıştı. Hala gelmişsin alamaz diyorsun.

@gyjbsch alır zaten bunu bil sen Robin'i çok küçük görüyorsun. Logia hariç bir şey kurtulmaz elinden.
Zoro gelse onu da salatalık gibi ortadan ikiye böler. Sen sadece söylüyorsun. Olası bir Robin vs Zoro düşün hız işe yaramaz Robinin görmesi yeterli Zoro'yu aksini söyleyen var mı ? Gördüğü andan Aokiji gibi bölse zoroyu ne olacak ?

Robinin meyvesi çok Op sadece görmesi yetiyor saldırması için hemen kapıyor kadın bu seri de görünmeyecek kim var hız olarak. Kizaru dersin o da zaten Logia. Hakuba'nın hızını hepimiz gördük. Onu tutan Zoro'yu da tutar, Sanji'yi de tutar. Kimse inkar etmesin.

Tabi ki barto'nun gücü ona bir şey dediğim yok ama adamın olayını söylüyorum.

Ya kafamdan mı uydurdum adamlar çaylak işte. Hangisi tecrübeli 5-10 yıldır Yeni dünya'da Sai'nin gücü yeni ortaya çıkmış. Cavendish Luffylerden 1 önceki nesil. Hayrudin Buggy'nin emrindeydi ayrındı. Cüceler desen adadan çıkmamışlar daha. Kim var tecrübeli ?

Son düzenleme:
Alabileceğini mihawk karşısında gördük. Mangaka haki uyandırtarak aldırmadı. Aksi halde almıştı. Hala gelmişsin alamaz diyorsun.
Sana kalsa çöp adam kılıç sallasa Luffy bin parçaya bölünecek.

Ama gerçekler Luffy ne olursa olsun tek parça olarak kalacak. İstersen bin kişiye kestirt bir şey olmayacak. Ya saldırıyı savuşturacak, ya karşılayacak ya da UFACIK kesilecek.

Mihawk dünyayı kesse bile Luffy'yi kesmeye çalıştığında ya Luffy savuşturacak, ya karşılayacak ya da ufacık kesilecek.

Senin hayal ettiğin gibi bir seri değil bu. Farkına var artık!

Dofun adamlarının meyveleri çok tehlikeli sugar ve yaşlı kadın direk seni değiştiriyo. Dofun tayfasıyla kim vs atarsa o kadar rahat kazanamaz. Usopp son dakka yardım etmese görürdük luffy ile lawı herşey basit güç yada haki değil meyvede önemli.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık