Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Usopp tayfanın en zayıfı. Oda'nın sözü bu. Luffy'den tek yemiyor.
En güçlüsü tek atamıyorken Nami'ye kimse tek atamaz.

Mangaka çizse tek attırmaz bence. Usopp vs'si gibi herkesin hakkını verir.
Abi yazdim ya zaten.Brook'un golgesi tek atti diye.Mangaka ya kalsa karinca da luffyi olumune zorlar.Ayrica usopp nerde en gucsuzu.Bir vs yasansa namiyi aglatir.Chopperi bile alabilir arada biraz mesafe varsa

Usopp tayfanın en zayını denmiş 2007'de adam 2016'da K.haki açıyor ve tayfada ki 3.sırada ki en fazla ödüle sahip oluyor :)
Cesaretini kazanması lazım.

2 yıl sonrasında ben cesaretimi kazandım artık en güçsüzlerden değilim diyor Nami'ye. Sonrasında hemen gene korktuğunu gösteriyor. Yalan atıyor sanırım yani.
Usopp hayalini gerçekleştirene kadar en güçsüzlerden olacak gibi. Haki'nin de önemi yok. Koramirallerin hepsi hakili. Barto ezip geçiyor hakisi olmamasına rağmen.
Abi yazdim ya zaten.Brook'un golgesi tek atti diye.Mangaka ya kalsa karinca da luffyi olumune zorlar.Ayrica usopp nerde en gucsuzu.Bir vs yasansa namiyi aglatir.Chopperi bile alabilir arada biraz mesafe varsa
Neyse benim fikrim tayfadan kimsenin kimseye tek atamayacağı şeklinde. KK tayfasının bir ağırlığı var. Mangaka'nın da Usopp vs'sinde bunu gösterdiğini düşünüyorum. Tayfa arası vs çizse tek attırmaz bence mangaka.

Bak gyjbsch Cavendish 3'lü hariç tayfanın kalanını 10 dkda paket yapar diyor sen ne diyorsun. Sen de mi trolsün ahgdgajsd
Cavendish gidip sadece arenadakileri kesse böyle demezdi. :D

Sabo bile duymuş :S Adam devrimci herhalde istihbaratı olacak. 1 sn de geçiyor üstlerinden ama kurtulan da var.

Cımbızla çekmiyorum elimizdeki tek örneği dahil ediyorum. Cavendish'in seviyesini aşağı da çektiğim yok. 10 dk da tayfa almak iş değil onu anlatmaya çalışıyorum. Ekip işiyle Hakuba/Cavendish bırakmazlar ortada. Bişey mi geçiyorsun anlamadım ki :S
Yahu bildiğin antilik yapıyon işte. Bende yazarım istesem, Cavendish ile Robin aynı seviyenin kişileri mi? Luffy sence kaç atar, Sanji-Zoro hariç tayfanın geri kalanına? G4 kullanmadan? Yahu o zaman Carrot anlık bir olayda Zoro ve Luffy'ye bir şeyler yaptı desem ne dersiniz? Monet anlık dondurdu Luffy'yi ya da C.C bildiğin işler yaptı. Bunlar Luffy'nin kalemimi? Cavendish koka yapıp yürüyerek hepsinin üstünden geçer diyorum bak, sırf bir görüşün arkasında olmak ve direttiğim için falanda değil.
Siyahlı yer bu seride ne zaman oluyor, arada güç farkı bariz ise 2-3 kişi olması fark ediyor mu? Vergo gibi adam koka yapıp dolaşsa kim ne yapacak, haki aşma diye mevzu var zaten ortada.:(
@gyjbsch ya kusura bakma ama kıvırıyorsun selim demin dedin ki Monster trio hariç herkesi 10 dakika'da haşat eder dedin sonra Robin olayı çıkınca ''ciddi ciddi örnek veriyorsun'' diyosun.
Garp'ı eze eze çiğ köfte yapıyorsun. Utanmasan Chopper> Garp diyeceksin. Ama kendini haklı çıkarmak için Garp VS Kafa dede'de Garp'ı övüyorsun mantıklı mısın lütfen yapma. Önceden yaptığın yorumlar aklına gelsin o şekilde yorum yap.

Orada Robin Çat diye boynunu kırsa ne olacak Cavendish 'in bunu söyle selim tartışmaya devam edelim ?
Aynen Cavendish kazanacak.
Robin ilk gemiye binince de Zoro'nun kılıcı falan tutmadı mı? Abi Robin'in olayı o değil mi? Aokiji'nin de kafayı koparttı, peki sence vs sırasında yapabilir mi? Herkesi alsın o zaman. Sanji-Zoro'nun da daha doğrusu gücünü bilmeyenlerin direkt çat diye boynunu kırsa ya, bu seride öyle şeyler oluyor mu? Yahu Robin tutsa ne olur gerçekten?

Bak mesele Dof veya tayfasını övmekte değil, çoğu mesajımda tayfasına rağmen bu seviyelere gelmiş demişimdir ama sen müttefikleri çok aşağı görüyorsunuz. Hepsini çaylak falan yaptın, Barto meyveden ibaret diyorsun meyvesi adamın gücü değil mi?

GArp ne alaka? 8 dağ parçaladı dedim kafa dede için bu yüceltmek mi oluyor? Ona kalsa dalgasına Garp-Roger beraber iş çevirdi diyorum, Garp en kötü amiral veya daha üstü, bunu nerede inkar ettim?

Ha birde Luffy'nin lastik kılıç olayı gibi oldu bu, Cavendish'i Robin tuttu, Robin herkesi tutabilir.:D

Cesaretini kazanması lazım.

2 yıl sonrasında ben cesaretimi kazandım artık en güçsüzlerden değilim diyor Nami'ye. Sonrasında hemen gene korktuğunu gösteriyor. Yalan atıyor sanırım yani.
Usopp hayalini gerçekleştirene kadar en güçsüzlerden olacak gibi. Haki'nin de önemi yok. Koramirallerin hepsi hakili. Barto ezip geçiyor hakisi olmamasına rağmen.

Neyse benim fikrim tayfadan kimsenin kimseye tek atamayacağı şeklinde. KK tayfasının bir ağırlığı var. Mangaka'nın da Usopp vs'sinde bunu gösterdiğini düşünüyorum. Tayfa arası vs çizse tek attırmaz bence mangaka.

Cavendish gidip sadece arenadakileri kesse böyle demezdi. :D
Bartoyla bir tutuyorsun işte barto meyve sayesinde yapıyor dediklerini Koramiral bile şaşırıyor.
Usopp ne kadar Luffye düşman olmasa bile onun neye zaafı veya neyle zarar verileceğini biliyor Usopp zeki adam fakat sebepsizce korkuları var.
2007'de söylenmiş bir söz için Usopp tayfanın en güçsüzü oluyor.
Mangaka'nın 2007'de seri için planları neydi veya Usopp için 2016'da planları ne bunu bilemiyoruz. İleri de Usopp K.hakiyi net bir şekilde öğrendiği zaman doğrudan tayfa da 4. sıraya yerleşir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık