Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Aokiji element halde. O yüzden bölünüyor. Bu zaten normal olan. Tıpkı aponun kizaruyu bölmesi gibi. Gerçek vücutlarını bölmüyor. Altı üstü buzu parçalıyor.
Çok kolay söylüyorsun buzu parçalandı diye.
Zoro ya yapamaz diyosun ve Robinin fiziksel gücünü küçümsüyorsun.
Gökyüzü adasını hatırlatayım o hayvan gibi bir adam vardı onu hava da bile tutabilecek fiziksel güç var robinde ağaca vurmuştu. Zoro'yu niye bölemeyecek zoro çelikten mi ?
Hiç bir şey yapamazsa Zoro'yu etkisiz hale getirir.

Gökyüzü adasını hatırlatayım o hayvan gibi bir adam vardı onu hava da bile tutabilecek fiziksel güç var robinde ağaca vurmuştu. Zoro'yu niye bölemeyecek zoro çelikten mi ?
Zaten Zoro'nun gölgesinin bile boynunu kıramıyordu yanlış hatırlamıyorsam :bilmem: (Bknz Thriller P)

@gyjbsch alır zaten bunu bil sen Robin'i çok küçük görüyorsun. Logia hariç bir şey kurtulmaz elinden.
Zoro gelse onu da salatalık gibi böler ortadan ikiye böler. Sen sadece söylüyorsun. Olası bir Robin vs Zoro düşün hız işe yaramaz Robinin görmesi yeterli Zoro'yu aksini söyleyen var mı ? Gördüğü andan Aokiji gibi bölse zoroyu ne olacak ?

Robinin meyvesi çok Op sadece görmesi yetiyor saldırması için hemen kapıyor kadın bu seri de görünmeyecek kim var hız olarak. Kizaru dersin o da zaten Logia. Hakuba'nın hızını hepimiz gördük. Onu tutan Zoro'yu da tutar, Sanji'yi de tutar. Kimse inkar etmesin.

Tabi ki barto'nun gücü ona bir şey dediğim yok ama adamın olayını söylüyorum.

Ya kafamdan mı uydurdum adamlar çaylak işte. Hangisi tecrübeli 5-10 yıldır Yeni dünya'da Sai'nin gücü yeni ortaya çıkmış. Cavendish Luffylerden 1 önceki nesil. Hayrudin Buggy'nin emrindeydi ayrındı. Cüceler desen adadan çıkmamışlar daha. Kim var tecrübeli ?
La Robin'e biraz haki verelim o zaman logiada fark etmez o zaman.:( Perona'da negatif etkisiyle Luffy, Zoro gibi iradeli kişilere neler yaptı. Seri içinde komiklik la bunlar. Robin'e gelene kadar, Kizaru ışık hızında ezsin milleti, herkesin bin tane değişik özelliği var, hangisi hakkıyla kullanıyor. Law oda açıp kesemiyor da Robin mi kalbur üstü güçleri çizecek. Sabah demedik mi, sıradan adamların bile bedeni ortadan ikiye kesilmiyor diye, hepsinin boynunu kırdın ama maşallah. Luffy kaç vuruyor belli değil adamların bedenleri parça pinçik olmuyor veya ölmüyor ama Robin tekleyecek kıvamda konuşuyorsun.

Ne tecrübesi, yılların korsanları shichiler tecrübeliydi ama ta Alabasta'da kaybetmeye başladırlar hemde çaylakarın çaylağı diyeceğin tayfaya. Dof'un tayfa tecrübeliydi de ne oldu?

Sevmesem de hani her zaman kurgu deniyor ya bunların hepsi kurgu. Usopp vs Luffy'ye bak, Usopp kaç doriki adam? Luffy, Blueno'ya g2 deyip tek attı ama Usopp ile bildiğin dövüştü, öyle olması gerekiyordu.

Robin vs herhangi bir nova kaptanı konusu açsana ne olacak sonuç merak ettim?

Kuma denizin oralara ışınlasın ya da Law ufak taş ile bile yer değiştirebiliyor, deniz taraflarına çekip işlerini bitirsin. Seride bunların olmayacağını biliyoruz.

Haci zoroyu normal adam mi sandin.Adam tee whiskey tepesinde bi yumrukta betonu yaran kadinin muskali vurusuna kafa atiyo.Ardindan 5 yasindaki cocukla oynar gibi tek eliye kafasini sikiyo.Robinin senin dedigini yapabilmesi icin suan ki gucunun en az 10 katina ihtiyaci var

Bak bel alti vuruyorsun:D. Senin ki bebek bezi giyerken ben bi sey diyom mu?

Bende sadece ben oyle dusunuyom sanmistim.Millette zevk kalmamis ki arkadas:bilmem:
Onunla onu bir tutma orada bile karizma o adam bebeğini anıyor ve karısına duyduğu sevgiden yapıyor kınıyorum seni.
#serimuyulinçedin

Zaten Zoro'nun gölgesinin bile boynunu kıramıyordu yanlış hatırlamıyorsam :bilmem: (Bknz Thriller P)
Herkes gelişti robin yerinde saydı yani kadın o kadar geliştirdi meyveyi 2Y aradan sonra herkesi eski şeyine göre değerlendiriyorsunuz.

La Robin'e biraz haki verelim o zaman logiada fark etmez o zaman.:( Perona'da negatif etkisiyle Luffy, Zoro gibi iradeli kişilere neler yaptı. Seri içinde komiklik la bunlar. Robin'e gelene kadar, Kizaru ışık hızında ezsin milleti, herkesin bin tane değişik özelliği var, hangisi hakkıyla kullanıyor. Law oda açıp kesemiyor da Robin mi kalbur üstü güçleri çizecek. Sabah demedik mi, sıradan adamların bile bedeni ortadan ikiye kesilmiyor diye, hepsinin boynunu kırdın ama maşallah. Luffy kaç vuruyor belli değil adamların bedenleri parça pinçik olmuyor veya ölmüyor ama Robin tekleyecek kıvamda konuşuyorsun.

Ne tecrübesi, yılların korsanları shichiler tecrübeliydi ama ta Alabasta'da kaybetmeye başladırlar hemde çaylakarın çaylağı diyeceğin tayfaya. Dof'un tayfa tecrübeliydi de ne oldu?

Sevmesem de hani her zaman kurgu deniyor ya bunların hepsi kurgu. Usopp vs Luffy'ye bak, Usopp kaç doriki adam? Luffy, Blueno'ya g2 deyip tek attı ama Usopp ile bildiğin dövüştü, öyle olması gerekiyordu.

Robin vs herhangi bir nova kaptanı konusu açsana ne olacak sonuç merak ettim?

Kuma denizin oralara ışınlasın ya da Law ufak taş ile bile yer değiştirebiliyor, deniz taraflarına çekip işlerini bitirsin. Seride bunların olmayacağını biliyoruz.
Alabasta tam komiklik la hadi onu geçtim ana karakter olmasa bana daha sonra gelen çaylaklardan 1 tanesini söylesene Croco'yu alır diye. Onu bıraktım Luffy gibi kaç tane çaylak var. Gittin Luffy ile Cavendish,Sai,Barto'yu bir tutuyorsun.

Açarım konuyu sıkıntı olmaz ama herkes Kaptan ve Süpernova diye oyları ona çakarlar.

@Monkey D. Dragon gözlem hakisi herzaman herşeyde yardım etmiyo, ayrıca meyve gücünüde tahmin etmiyo, sazan gibi avlanırladı büyük ihtimal. Dofun tayfasında çeşitlilik çok cüce prensi dövdükçe iyileşebiyon tayfayı dövüldükçe geri gelebilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık