Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aokiji denizci ajani :D Yani bence direk akainu ile bağlantılı başka kımsenın bilmediği
Diyorsun ki Aokiji nefret ettiği ve sırf o filo amirali olmasın diye karşı çıktığı Akainu için ajanlık yapıyor....

İşin içine biraz daha mantık katarak teoriler üretsek daha hoş olur diye düşünüyorum.

Sengoku'da malmış vesselam. 1 filo amirali, 3 amiral, 1 denizci efsanesi, kalan shiciler, korlar, sürüyle asker varken MF'yi yonkou mezarlığı yapabilecek kuvvet varken elinde git anlaş. Herhalde bizim oğlan travmadan ölsün istemedi :D

Sengoku'da malmış vesselam. 1 filo amirali, 3 amiral, 1 denizci efsanesi, kalan shiciler, korlar, sürüyle asker varken MF'yi yonkou mezarlığı yapabilecek kuvvet varken elinde git anlaş. Herhalde bizim oğlan travmadan ölsün istemedi :D
Adam düşmanına saygı duyuyor. Askerlerini falan önemsiyor.
Yani tam iyi birisi değil ama kötü de değil. İyi birisi sayılır. Ondan hep. :/

Ağır yaralar? Hani nerede? Fanlıktan olmayan şeyleri görüyorsun şu dediklerine kendin bile inanmıyorsundur Erkan12.
Arkadaş bari saçma konuşuyorsun, zeytinyağı gibi üste çıkmaya çalışma. Hem saçmalıyorsun hem bilgisizsin. Dur biraz sana yardımcı olayım da olayı idrak et en azından.

http://www.mangapanda.com/one-piece/650/6
Jinbe : Both had suffered grave injuries.

Sana çevirisini de yapayım ; Jinbe diyor ki iki tarafta çok ciddi şekilde yaralandı. Şu dediklerine kendin bile inanmıyorsundur diyorsun bide şaka yapar gibi, ben mangada geçen bilgiler üzerinden yorum yapıyorum, fanlık gözümü kör etmiyor senin aksine.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık