Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ope ope sonsuz gençlik tarzı bir ölümsüzlük veriyorsa yani dışardan bir etki olmadığı sürece kendi halinde yaşamını sürdürüyorsa bana göre Kaidou'nun bu tarz bir şeyden dolayı ölümsüz olması imkansız. O kadar yol denemiş ölmemiş sonuçta.

Bence Kid'i araya aldılar.
Kaido'u gören Hawkins bunları uyardı kazanmamız olası değil diye.Apoo hemen çark etti.Kid Hawkinse baktı sende mi lan dedi.Sonra Kaido yumulun deyip sağlı sollu giriştiler buna.Kid direndi ama nafile.Kaido buna Yonkou gücü budur dedi.

Kid'i salacak Kid hemen koşup Shanks'a varacak.Reis koş Kaido Luffyi yaşatmayacak diyecek , Shanksta emaneti çekecek.Toplayın adamları toplayın diyecek.

Shanksın bunca olay olurken olayların dışında kalmasının altında bi iş var.Dört koldan tüm dünya cenk ediyor bu hala sessiz.

Çok küçük Bir teorim var Acaba Roger'in gemisinde çok küçük fakat tüm tayfanın büyüyünceki gücünden korktuğu bir çocuk olabilir mi hatta belkide eski yonkoudur sonra Shanks Yeni Dünya'ya gelince Raftelde oturup yeni dünyayı ona bırakmış seçilmiş kişi için.

Ope ope sonsuz gençlik tarzı bir ölümsüzlük veriyorsa yani dışardan bir etki olmadığı sürece kendi halinde yaşamını sürdürüyorsa bana göre Kaidou'nun bu tarz bir şeyden dolayı ölümsüz olması imkansız. O kadar yol denemiş ölmemiş sonuçta.
Meyve yiyemediğini düşünüyorum ben. Smile meyveler yüzme yetisini alıyor muydu? Örneğine rasladık mı?

Meyve yiyemediğini düşünüyorum ben. Smile meyveler yüzme yetisini alıyor muydu? Örneğine rasladık mı?
Öyle bir şey görmedik bildiğim kadarıyla. Jack'in tayfasında kaynıyodur öyle elemanlar eğer geri dönerlerse görürüz yüzme yetisini alıp alamadıklarını herhalde. Meyve yemesine de pek gerek yok gibi duruyor zaten. Heybeti yeter. Haki kassa yeter o vücutla

Öyle bir şey görmedik bildiğim kadarıyla. Jack'in tayfasında kaynıyodur öyle elemanlar eğer geri dönerlerse görürüz yüzme yetisini alıp alamadıklarını herhalde. Meyve yemesine de pek gerek yok gibi duruyor zaten. Heybeti yeter. Haki kassa yeter o vücutla
Şimdi düşündüm de yüksek ihtimal bütün bu teoriler çöpe çıkacak. Bu herif yine dengesiz hallerinden birinde ben sadece ölmek istiyorum diye bağıracak. Luffy ya da kim olursa çok ölmek istiyorsan suya atla diyecek. Kaidou da öyle ölmenin nesi eğlenceli diyecek ve bitecek. Muhtemelen WB bunu öldürebilecek tek kişiydi ama WB de ısrarla reddetti. Öldürülmesine bu yüzden bu kadar öfkelendi. Bir de geçmişte WB nin tayfasının bi elemanı olsa ne güzel olurdu. Roger'da o kadar ekstra adam çıkmış WB'de de çıkarsa anormal olmaz aslında

Şimdi düşündüm de yüksek ihtimal bütün bu teoriler çöpe çıkacak. Bu herif yine dengesiz hallerinden birinde ben sadece ölmek istiyorum diye bağıracak. Luffy ya da kim olursa çok ölmek istiyorsan suya atla diyecek. Kaidou da öyle ölmenin nesi eğlenceli diyecek ve bitecek. Muhtemelen WB bunu öldürebilecek tek kişiydi ama WB de ısrarla reddetti. Öldürülmesine bu yüzden bu kadar öfkelendi. Bir de geçmişte WB nin tayfasının bi elemanı olsa ne güzel olurdu. Roger'da o kadar ekstra adam çıkmış WB'de de çıkarsa anormal olmaz aslında
Ben de trolleyecek diye tahmin ediyorum. Luffy imana getirmediği sürece benim açımdan sorun yok. Böyle deli bi adam da imana gelmesin bir zahmet. Bak ne güzel Kid'i haşat etmiş yonkou ağırlığını göstermiş. Umarım bu tavrı da devam eder sonuna kadar

Jinbei, Neptun'e " aslında adayı bizim korumamız gerekir ama başında ödül olan kişileriz" diyor. Acaba diyorum yonkou sıfatını almış kişilerin ödülleri dolduruluyor mu?

İvankov konusuna yazınca aklıma geldi.Hadi luffy babasını tanımıyor bırakmış gitmiş.Ama neden annesi bakmamış hiç buna.Oda nasıl biri olduğunu söyleyip sinyalleri verdi.Büyük ihtimal yakında görürüz.Yani ölmüş olamaz.O zaman niye luffyi hiç arayıp sormadı sizce ?

Bence Dragon şiddetli geçimsizlikten bundan ayrıldı ve luffyi de vermedi.Kadın acı çekmekten perişan oldu.Aradı yıllar boyu bulamadı. :/ Bu Monkey sülalesinden adam çıkmamış hiç bence. :D Bir tek luffy istisna.O da çıkınca tam çıkmış adamın dibi olarak. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 15)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık