Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Nasıl yenildiğini kimse bilmiyor. Yani belki mangaka saçma sapan bir açıklama yapıp içinden çıkıcak ya da WB'ye yenilmiş olucak yada tek zayıflığı açıklanıcak kimse bilemez ama o Kid'in eline yenilecek değil. Kid eliyle saldırırsa diğer kolunu koparır eline verir (pardon) Kaidou. Marine ve diğer yonkoular adamı yakalıyor ama öldüremiyorlar. Nasıl yenildiği muamma belki bilerek yenilmiştir bu adamlar ben öldürür diye.
Sana kalsa bu adam hiç yenilmeyecek kimseye zaten.
Bekle ve gör. Diyeceğim bu kadar.

Mangaka bu üçlüye aldıracak. Bu üçlü olmaz başkasına bu Kaido'yu ALDIRACAK!

Kaido ölmekten vazgeçtiği dk, ölecek gibi, ters köşe olacağız.
Law'ın kalbini alması bana mantıklı geliyor.Eğer ölecekse bu şekilde olur.Artık kalbi patlayınca da yaşıyorsa bu adam ya zombidir yada ope ope ölümsüzlük vermiştir.Başka türlüsü olmaz.Ölmekten vazgeçerse imana gelecek zaten.Ondan sonrasında luffyi kk olarak kabullenir yada korsanlığı bırakır gibi geliyor.Yoluna çıkmaz kimsenin.

Law'ın kalbini alması bana mantıklı geliyor.Eğer ölecekse bu şekilde olur.Artık kalbi patlayınca da yaşıyorsa bu adam ya zombidir yada ope ope ölümsüzlük vermiştir.Başka türlüsü olmaz.Ölmekten vazgeçerse imana gelecek zaten.Ondan sonrasında luffyi kk olarak kabullenir yada korsanlığı bırakır gibi geliyor.Yoluna çıkmaz kimsenin.
Law Kaido'yu hedef seçmişse ölümsüzlüğü hakkında bir bilgisi, planı falan vardır. Tesadüf olamaz onu seçmesi bence. Zayıflığını falan biliyordur ya da tahmin yapmıştır.
Benim ameliyat masamda kimse ölümsüz olamaz diye de düşünüyor olabilir.
Tamam Dof'a saldırtacaktı ama ne bileyim Law'ın karakterinden ötürü ben başka bir şeyler daha bekliyorum.

karolla

Kaidouyu law öldürecek. Kaidou izin verecek mes yapmasına. Kalbini verip öldürtecek.

Bu dengesiz yaratık muhtemelen WB'yi durdurmaya gitmiyordu WB'ye kendini öldürtmeye gidiyordu.
Ama cidden çok anlamsız bi karekter çıkarmış ortaya neymiş ölemiyormuş :bilmem:

Kaidouyu law öldürecek. Kaidou izin verecek mes yapmasına. Kalbini verip öldürtecek.
Kaido'u mes öldüremez.

Anlamsız bi şekilde ölmüyor.Zira denizciler tarafından sayısız kez yakalanıp nasıl öldürülemediği bile belirsiz.

Kairoseki kelepçe takıp direk amiraller delik deşik edebilir ama işte bizim düşündüğümüzden farklı bir olayı var bu Kaido'nun.

Sonraki bölümde Shanks çıkacak gibi bir his var içimde. Adamın 2 yıldır ne yaptığı belli değil. Hani her büyük isim hakkınd ufak tefek bilgiler var Shanks sıfır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık