Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Law > Zoro. Abartmaya gerek yok.
Neden abartmış olalım ki?
Law'ın sadece ödülü daha yüksek. Zoro'nun ise tek handikapı 1. adamlarla hep Luffy savastığı için sürekli geri planda kalması, bu yüzden sınırlarını göremedik. Ben Zoro'nun haki, fizik güç, dayanıklılık ve kılıç stili hususunda Law'dan daha üstün olduğunu düşünüyorum.

Law'ın ise sınırlarını tam olarak bilmediğimiz bir meyvesi var. Amiral ve Doflamingo'ya kadar Room içerisindeki her şeyi kesebileceğini düşünürdüm ama öyle değilmiş. Haki ve fizik güç hususunda kendini aşan karakterleri kesemiyor. Ben Zoro'nun Law'dan hem fizik hem de haki hususunda daha üstün olduğunu düşündüğüm için kılıcıyla room içerisinde de olsa Zoro'yu alt edemez diyorum. Gamma knife ve ona benzer saldırılarına Zoro yakalanırsa ancak öyle kazanabilir.

Sonuç olarak her ikisinin de birbirine üstün olduğu kısımlar var. hangisi yakalarsa o kazanır. Ben böyle düşünüyorum.

Neden abartmış olalım ki?
Law'ın sadece ödülü daha yüksek. Zoro'nun ise tek handikapı 1. adamlarla hep Luffy savastığı için sürekli geri planda kalması, bu yüzden sınırlarını göremedik. Ben Zoro'nun haki, fizik güç, dayanıklılık ve kılıç stili hususunda Law'dan daha üstün olduğunu düşünüyorum.

Law'ın ise sınırlarını tam olarak bilmediğimiz bir meyvesi var. Amiral ve Doflamingo'ya kadar Room içerisindeki her şeyi kesebileceğini düşünürdüm ama öyle değilmiş. Haki ve fizik güç hususunda kendini aşan karakterleri kesemiyor. Ben Zoro'nun Law'dan hem fizik hem de haki hususunda daha üstün olduğunu düşündüğüm için kılıcıyla room içerisinde de olsa Zoro'yu alt edemez diyorum. Gamma knife ve ona benzer saldırılarına Zoro yakalanırsa ancak öyle kazanabilir.

Sonuç olarak her ikisinin de birbirine üstün olduğu kısımlar var. hangisi yakalarsa o kazanır. Ben böyle düşünüyorum.
1. adamlarla savaşması zaten Zoro'yu koruyan şeylerden :/ Handikap değil bu.

Law, Luffy'nin resmi olarak partneri, ortağı. Zoro ise Luffy'nin tayfa elemanı, emir eri. Fark belli iken kıyaslamak bile saçma. Zoro'nun Luffy'ye ortak olacak bir durumu olsa ne diye olmasın, heralde bu adam Luffy'ye aşık o yüzden emir erliği yapmıyor.

Güç olarak, statü ve mevki olarak, zeka olarak, hatta bir D. olarak, her türlü Law > Zoro.

1. adamlarla savaşması zaten Zoro'yu koruyan şeylerden :/ Handikap değil bu.
Koruyor ya da korumuyor. Ben ondan bahsetmiyorum. Belki orada yanlıs bir kelime kullandım ama devamında ekledim, yeterince güçlü rakiplerle karşılaşmadığı için, özellikle iki yıllık aradan sonra Zoro'nun sınırlarını göremedik. Tam olarak söylemek istediğim şey bu.

Koruyor ya da korumuyor. Ben ondan bahsetmiyorum. Belki orada yanlıs bir kelime kullandım ama devamında ekledim, yeterince güçlü rakiplerle karşılaşmadığı için, özellikle iki yıllık aradan sonra Zoro'nun sınırlarını göremedik. Tam olarak söylemek istediğim şey bu.
Zoro'nun sınırı 15 tane Haki kullanıcısı ile beraber bir Kuş Kafesini ittirememesi. Yani Law, en azından Doflamingo'ya hasar verebiliyor ve Luffy'ye yardımcı olabiliyorken, Zoro Doflamingo'nun bir tekniğini yardımlara rağmen durduramıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık