Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dofun gözlem hakisi vardır. Ama çok iyi değildir. Zira şu sahnede Luffy'nin nerede olduğunu bulamıyor ama son anda saldırıda başka yere bakmasına rağmen farkedip koka kaplıyor suratını.
Söylendiği gibi hızla alakalı bir şey, Sandersonia gözlem hakisi ile Luffy'yi tespit etmesine rağmen ona ayak uyduramıyorum diyordu örneğin.

Dof, Luffy'nin her saldırısında, saldıracağı yeri fark edip o bölgeyi b.haki ile korudu. G4 anları da dahil buna. Hız konusunda G4 Luffy ile kesinlikle baş edemedi ama k.hakisi iyi olmayan birisi kendisini o şekilde koruyamazdı.

Mingo'nun ken. hakisi 1 metre önünde yatan adamın Law olup olmadığını anlayacak kadar bile iyi değil. Hangi kenb. hakiden bahsediyorsunuz :bilmem:
Oda'nın hıyarlığı o. K.haki uzmanı dediğimiz Fuji de arkasından onu dinleyen Sengoku'yu fark edememişti mesela. Bizim tayfanın da bu tarz ofsayt hareketleri olmuştu.

Aslında k.haki olayını Oda kesinlikle oturtamadı. Dengesizlik had safhada.

Oda'nın hıyarlığı o. K.haki uzmanı dediğimiz Fuji de arkasından onu dinleyen Sengoku'yu fark edememişti mesela. Bizim tayfanın da bu tarz ofsayt hareketleri olmuştu.

Aslında k.haki olayını Oda kesinlikle oturtamadı. Dengesizlik had safhada.
K.Haki olayını çok buga sokuyor ya. Katılıyorum.

Luffy Law'ın kanıyla dolan yere basmadan hiçbişey farkedememiş bir iki metre üstünde ne oluyor anlayamamış, Aynı Luffy nereden nereye Caribou'yu hissediyor... K hakiye fazla takılmamak lazım :bilmem:

Bence K. haki konusunda Oda özellikle K hakiye dikkat çekmiyorsa haaa bu adamın K. hakisi kötü demek yanlış.Özellikle dikkat çekmesinden kasıt şu.Mesela Luffy Hody'nin saldırlarından kaçıyorsa E. Oda Luffy'nin k. hakisine dikkat çekmek istiyordur.Ama Luffy Rebecca ile konuşurken arkasından yaklaşan mahkumu hissetmemesinde böyle bi durum olamaz.Çünkü Luffy aynı Luffy.Ya da Sanji bi kadının gözlerinden düşen yaşın sesini duydum derken Zoro bi aura hissediyorum diyorsa mangaka burada Sanji'nin K. hakisi Zoro'dan iyidire getiriyordur olayı.Kıyas yapmıyorum örnek veriyorum yanlış anlaşılma olmasın :/

Bu k. haki konusunda @Raiden e katılıyorum.

Duygusallaştığın vakit, K.Haki kontrolünü kaybediyorsun, Hatori miydi Satori miydi neydi, şu ejder topları patlayınca korktu ürktü kontrolünü kaybetti Luffy'nin arkasına dolandığını farkedemedi.

Doffy'de, Law'a mermi sıkarken duygusala bağladı, Corazon felan diye sayıkladı, o sebeple hissetmemiştir, Luffy'de ayağına kan gelince Law öldü diye korktu kontrolünü kaybetmiş olabilir.

Burada püf her an nokta soğuk kanlı olmak. Marco ve Jozu'da baba diye endişelendiler kontrollerini kaybettiler Amirallere açık verdiler, Amirallerin en iyi yanı çok soğuk kanlılar, bu sebeple K.Haki kontrolünü hiç kaybetmiyorlar.

@Erkan12 bahsettiğimiz anlık durumlar değil Luffy aşşağı düştüğünde en az 10 dakika eğlenirken yukarda Law'a hertürlü fantaziyi yaptılar ama Luffy neler olduğu hakkında en küçük bi fikir belirtisi bile göstermedi.
Oda K haki konusunda yeterince dikkatli değil bazen kendi dünyasına eklediği gücü hesaba katmadan çiziyor...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık