Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tüm novalar şunu bunu yapacağım dedi. Yapamadı.
Bege ise yaptı dediğini. ;)

Adamın diğerlerinden farkı bu. ;)

One Piece'in bitiminde yer altı dünyasının tek hakimi olur bu adam. Jack, Dof falan var yer altı dünyasında. Vinsmoke'lar var.
Bunları aşar yani seri sonunda. :D
Luffy Sanjiye git şunu al gel dese atıyorum Buggy'yi al gel dese ve Sanji bu şekilde bu görevini tamamlasa yapacağın şey
#sanjitayfaya geridönmesin
Birde Bege biraz zor Dofu aşar :/

Luffy Sanjiye git şunu al gel dese atıyorum Buggy'yi al gel dese ve Sanji bu şekilde bu görevini tamamlasa yapacağın şey
#sanjitayfaya geridönmesin
Birde Bege biraz zor Dofu aşar :/
Hayaller denen bir şey var. Sümüklü Coby geleceğin Garp'ı olacak da Bege Dof'u mu, Jack'i mi, Vinsmoke'ları mı aşamayacak? Hayaller gerçekleşir.
Mangaka'ya güven. :) Hayallere inan!
Evet, saçma sapan bir kurguyla aldı. Bunla karakteri aklıyor olmanız çok saçma. Sanji dediğimiz adam K.Haki'de çok iyi değil mi? Ki bu daha önce belirtildi. Ama ne kadar garip, dibindekj arkadaşlarını hissetmiyor. C.C dediğimiz adam Luffy ile dövüşmedi mi? Buna rağmen o kadar basit bir şekilde yakalanabiliyor. Keklik gibi havada vurdukları adam çok güçlü bir logiaya sahip. Bunlar bence sadece ve sadece Vinsmoke Ailesini, Çay Partisini falan açıklamak amacıyla oldu bittiye getirilmiş şeyler. Mantıklı olarak düşününce bu adamın yaptığı şeyin çok zorlama olduğu fazla bariz. "Bege dediğini yaptı.s" geyiği saçma o yüzden bana göre.
Pekoms: Kabuğum elmas kadar serttir.
Bege: ;)
Bu da mı geyik? :/ Tek attı tek!!! Mangaka daha nasıl göstersin bu adamı? Neyse bekleyelim bakalım düğünde ne yapacak. Büyük bir rolü olacaktır bence. Hiçbir Nova'nın yürekten bağlı olacağını sanmıyorum bir Yonkou'ya. Vardır planları.

Hayaller denen bir şey var. Sümüklü Coby geleceğin Garp'ı olacak da Bege Dof'u mu, Jack'i mi, Vinsmoke'ları mı aşamayacak? Hayaller gerçekleşir.
Mangaka'ya güven. :) Hayallere inan!

Pekoms: Kabuğum elmas kadar serttir.
Bege: ;)
Bu da mı geyik? :/ Tek attı tek!!! Mangaka daha nasıl göstersin bu adamı? Neyse bekleyelim bakalım düğünde ne yapacak. Büyük bir rolü olacaktır bence. Hiçbir Nova'nın yürekten bağlı olacağını sanmıyorum bir Yonkou'ya. Vardır planları.
Begenin öyle bi hayalimi var???

@Monkey D. Luffy Hacım belki Zoro'dan yürüsen antileri destek çıkardı, tek kalmışsın.:( Hiç bir gücünü görmediğimiz Hawkins, Law'dan bile güçlüdür denilebiliyor veya X Drake, Zoro'yu şunu bunu ezer denilebiliyor, Bege için neden tahmin yapılamıyor? Doğru yoldasın devam.:good:

Mangaka zamanında Luffy'nin farkını ortaya koymak istese, Sanji'yi de nova yapardı ama yapmadı. Sanji ileride amiral alacak ama ileride olacak. Eğitim için gittiği yer bile belli yahu okama adası, en güçlü kişide İvankov.:(

Ayrıca bölüm çıkınca konuşulmadı mı, Bege'in meyve çok ters. Yıkılmayan kale gibi, bir nevi karşında dev Pica varmış hissi vermiyor muydu? Menziline giren her şey küçülmüyor muydu, bunu aşabilecek adamların kalbur üstü olması gerekir.

@Monkey D. Luffy Hacım belki Zoro'dan yürüsen antileri destek çıkardı, tek kalmışsın.:( Hiç bir gücünü görmediğimiz Hawkins, Law'dan bile güçlüdür denilebiliyor veya X Drake, Zoro'yu şunu bunu ezer denilebiliyor, Bege için neden tahmin yapılamıyor? Doğru yoldasın devam.:good:

Mangaka zamanında Luffy'nin farkını ortaya koymak istese, Sanji'yi de nova yapardı ama yapmadı. Sanji ileride amiral alacak ama ileride olacak. Eğitim için gittiği yer bile belli yahu okama adası, en güçlü kişide İvankov.:(

Ayrıca bölüm çıkınca konuşulmadı mı, Bege'in meyve çok ters. Yıkılmayan kale gibi, bir nevi karşında dev Pica varmış hissi vermiyor muydu? Menziline giren her şey küçülmüyor muydu, bunu aşabilecek adamların kalbur üstü olması gerekir.
Dışı önemli değil. O kale içten yıkılır, Sanji reyiz basit bir sigarayla işini bitiriyordu neredeyse.

Sanji'nin eğitimi de en az diğerleri kadar zorluydu. Hatta psikolojik baskıdan dolayı en zorlu eğitimi alan Sanji idi belki de. :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık