Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Balonlar kervanına yeni katılan Jack'e mikrofonlarımızı doğrulttuk.

- Neler hissediyorsunuz ?

Jack : Burada olmak gerçekten güzel.Daha geçen gün Fisher abiyle tanıştım bana bilmem gerekenleri öğretti.
Bir kere patladıysan şansını zorlama diyor.Ace'i gösterdi bana onunla da tanıştım.O da çok inat etmiş ama sonrasında hep sopa yemiş.İşleri bir türlü yaver gitmemiş.İstersen geri dön şansını dene kapımız sana her zaman açık diyorlar.Ben de şu an düşünme aşamasındayım ama bu konuda ne kadar kötü olduğumu elbet biliyorsunuzdur.
Süper olmuş :hhh::hhh:
----------------------------------------------------------------

O bu değilde Mihawk'ın elinden geçen adam iki yıl önce px kesemiyordu şimdi, Yeni dünyada can sıkıntısını bile gideremiyor üstelin power up falan almdan Shogun alacak(Bi ihtimal,Bence Büyük ihtimal)

Mihawk is Coming :respect:

Nette bu son arctan sonra baya değişik çizimler görmeye başladım hoş.

Kaido da tam çıkınca vs lere dahil olmaya başlamış :D

Çizim çok iyi değil ama giderleri var;

Sen ne zaman güç olarak bakmaktan vazgeçtin? :/ Hani dünya hükümeti buraya yaklaşmaktan çekiniyordu? :/ Hani 3 amirali salsak başlarına iş gelir mi diye düşünürdük? :/ Vaz mı geçtin yoksa böyle düşünmekten?

Dof'la konuşmamış mı? :/
Dofla niye konuşsunlar ittifakla yenilmiş adam onu yenebildiklerine yatıp kalkıp dua etmeleri lazım.Law luffye,luffyde g4 gibi bir formu olduğuna şükretmeli.:a:

O değil de Ace, Roger, Wb. Bu adamların Wano'da ne işi vardı. Hangi amaçla gelmişler buraya. Oden-sama'nın nasıl bir gücü, nasıl bir yeteneği vardı ? Momo'ların klanıyla Roger'ın her şeyin sesini duyması arasında nasıl bir bağlantı var ? Momo'nun Zunisha'nın sesini işitmesi çok garibime gitti. Mangaka Wano'ya çok büyük bir misyon yükleyip kıymet veriyor. Adamlar efsane çıkacak herhalde ülke olarak.
Zaten tüm karanlık yüzyılın sırlarının barındığı raftel'in yerini yazmışlar taşlara. Daha ne olsun? Önemi bu işte zaten.
Bir klan da fili yönetiyor.
Direkt D.'lerle ve eski krallık ile alakalı bir krallık işte.

@karolla
:/

Balonlar kervanına yeni katılan Jack'e mikrofonlarımızı doğrulttuk.

- Neler hissediyorsunuz ?

Jack : Burada olmak gerçekten güzel.Daha geçen gün Fisher abiyle tanıştım bana bilmem gerekenleri öğretti.
Bir kere patladıysan şansını zorlama diyor.Ace'i gösterdi bana onunla da tanıştım.O da çok inat etmiş ama sonrasında hep sopa yemiş.İşleri bir türlü yaver gitmemiş.İstersen geri dön şansını dene kapımız sana her zaman açık diyorlar.Ben de şu an düşünme aşamasındayım ama bu konuda ne kadar kötü olduğumu elbet biliyorsunuzdur.
Çok güzel olmuş. Roger'ı aradı gözlerim.:D

Bİ soru soracağım çok merak ettim birden :/ Sizce Usopp babasını aşabilir mi?Ondan güçlü olabilir mi demek istiyorum?Bence aşamayacak.Sizin fikriniz nedir bu konuda? :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık