Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@hdbfresh
Tamamdır.

Şu arc konusuna gelince. Arc dediğin maksimum 100 bölüm sürer. 4'ünü de bu arcta göreceğiz demek ki

Teach vs Dragon. Bu dövüş olacak o zaman.
Big Mom vs Luffy , Vinsmoke ve Düğün
Shanks vs ????
Kaido vs ????

Shanks ve Kaido bu arcta ne yapacaklar en büyük soru bu. Hadi Kaido gider birine kafa atar dalar da Shanks?????
Denizciler vs Shanks mı olacak acaba? :(
Bence büyük ihtimalle bu sene bölümlerin tamamına yakını malum Sanji olayından dolayı Big Mom tarafında geçer, diğerlerine çok az yer verir. Ama böylede olursa bu arkın bayağı bir uzun olmasını beklerim. Bu ark çok uzun olursa gelecek arkta artık savaş arkı olur. Devrimcilerin ve Karasakal tayfasının durumuna göre savaş arkında belki Dünya hükümeti ve Devrimcileri aynı anda işleyebilir.

4 Yonkou'ya karşı denilmiş. Bunun haberi verildi. Herhelde artık daha çok yolu varcılar kalmaz..:D Eğer ki Oda bunun 5-10 sene sonrası için ifade etmediyse tabi.

Roronoa Zoro

Animede bir sahne vardı yoksa opening miydi tam hatırlamıyorum, Ace'den Roger'a geçiyordu sahne. Ben orada çok benzetmiştim. Bulabilirsem atarım. Bence benziyorlar. Dediğin gibi gençliği Luffye daha çok benziyor hele Rayleigh'le ilk tanışması hala izlerim o sahneyi :D
Ace Shanks ve Rogue kırması.

Ben de bilmiyorum. Ama gidişat hızlandı gibi. Bir anda Yonkou'lar ile karşı karşıya gelir oldu. Şimdi de böyle bir haber çıkmış. Yani öyle olması gerekiyor?
Adam daha amiral alamıyor sen diyorsun yonko ile karşı karşıya... Daha çok var çok. :)
Bence yonkoya dümenden katılıp orada bir eğitim daha alacak üzerine 1 arc daha geçerse kısmetse amiral seviyesi olacak luffy. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık