Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu yeni bölümle mi girecek bu arca?

One Piece tartışılan yerleri gezdim. Adamlar deli gibi tartışıyor. Bizim forum ölmüş. Bunun konusu falan açılamaz mı?
Forum olayın ciddiyetini anlayamadı galiba çünkü. ://
Öyle görünüyor. Resim bu haftaki bölüm ile alakalı o yüzden mümkün. Bölüm çıksında görürüz.
Ayrıca tartışılıyorda bizim forumda karakterlerin tipleri konudan daha mühim. :artiz:

@troysi55 O sadece yeni arkın gelişini haber vermek için çizilmiş. Kapak resmi o değil büyük ihtimalle.

Öyle görünüyor. Resim bu haftaki bölüm ile alakalı o yüzden mümkün. Bölüm çıksında görürüz.
Ayrıca tartışılıyorda bizim forumda karakterlerin tipleri konudan daha mühim. :artiz:

@troysi55 O sadece yeni arkın gelişini haber vermek için çizilmiş. Kapak resmi o değil büyük ihtimalle.
Konu olarak açsak daha iyi olmaz mı karışacak ya burada şimdi? :(
Araya tipçiler girecek. Dof vs Luffy falan girecek. Zoro vs Luffy falan girecek. :/ Başka muhabbetler de dönüyor ya burada. :/

Birkaç şey yazacaktım sayfalar arasında kaybolup gitcek yazdıklarım. :(

Acaba diyorum Bigmom tarafında bir şekilde Kid'lerle buluşup Bigmom'a mı dalacak bizimkiler? Bir yandan da hiç mantıklı gelmiyor. Bilemedim şimdi. :/

Öyle mi ben yanlış anladım sanırım :)
Kapak değil mi o renkli çıkacak yazmışsın ama ?

E tartışmayı bir yerden başlatmak lazım.:D
@Monkey D. Luffy Aklında bir şeyler varsa söyle oradan devam edelim. Ayrıca o dediklerin konu açılsada konuşulur, merak etme.:D

Öyle mi ben yanlış anladım sanırım :)
Kapak değil mi o renkli çıkacak yazmışsın ama ?
Paylaştığım o resim kapakta ve renkli sayfayla çıkacağını belirtiyor sadece, oradaki resim kapak olacak demek değil. (Gerçi ne olacağı da belli olmaz ama genelde oradaki olmuyor) :)

@Monkey D. Luffy
Konu başlığı için bölüm çıksın bakalım nedir ne değildir ona göre hareket ederiz. Ayrıca genel tartışma başlığını ark ark olacak şekilde açalım diye düşünmüştüm ama bizde olmaz o iş. Genel Tartışmaya devam. Ama yeni ark ile ilgili başlık üstte yazdığım gibi çıksında bakarız.

@hdbfresh
Tamamdır.

Şu arc konusuna gelince. Arc dediğin maksimum 100 bölüm sürer. 4'ünü de bu arcta göreceğiz demek ki

Teach vs Dragon. Bu dövüş olacak o zaman.
Big Mom vs Luffy , Vinsmoke ve Düğün
Shanks vs ????
Kaido vs ????

Shanks ve Kaido bu arcta ne yapacaklar en büyük soru bu. Hadi Kaido gider birine kafa atar dalar da Shanks?????
Denizciler vs Shanks mı olacak acaba? :(

Paylaştığım o resim kapakta ve renkli sayfayla çıkacağını belirtiyor sadece, oradaki resim kapak olacak demek değil. (Gerçi ne olacağı da belli olmaz ama genelde oradaki olmuyor) :)

@Monkey D. Luffy
Konu başlığı için bölüm çıksın bakalım nedir ne değildir ona göre hareket ederiz. Ayrıca genel tartışma başlığını ark ark olacak şekilde açalım diye düşünmüştüm ama bizde olmaz o iş. Genel Tartışmaya devam. Ama yeni ark ile ilgili başlık üstte yazdığım gibi çıksında bakarız.
Tamam ben yanlış anlamışım :)
Ama Teach'in gözler karanlığa kapılmış :D
Big Mom'ın burun.
Kaido'nun yüzü o ne ya :D
Bu adam bir tek Shanks'ı çiziyor :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 20)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık