Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Biraz mübağla yaptım ama WB'yi şöyle gözünün önüne getir istersen. Fuji'nin indirdiği meteorda kalbi tekler ve yaralanırdı. Law'ın hızı çok ters gelirdi, yaşlı adama.;)
Her saldırıyı ben yine önden karşılarım savuşturmam diye düşünürse gamma yediğinde kurtaramazdı kendini bence.
Savaştaki tarzında olursa vs bitmeden ölürdü herhalde gamma knife yüzünden. :D Ama ace teklediği gibi formunda olursa adayı gömebilir tabii.

Biraz mübağla yaptım ama WB'yi şöyle gözünün önüne getir istersen. Fuji'nin indirdiği meteorda kalbi tekler ve yaralanırdı. Law'ın hızı çok ters gelirdi, yaşlı adama.;)
Fark şu Akainu'yu tek yumrukta yamultan adam Law'a nabar :D Gamma yese de Law'ı tekler geçerdi.İç organları yok olup amiral döven adamdan bahsediyoruz :fool:

Bi meteor değil ama akıbetinin aynı olacağını düşünüyorum :D Deprem yumruğu kullanmadan da yumruklayabilir :S Bilemedim şimdi.
Adam magmayı üfleyerek söndürüyor :T

Fark şu Akainu'yu tek yumrukta yamultan adam Law'a nabar :D Gamma yese de Law'ı tekler geçerdi.İç organları yok olup amiral döven adamdan bahsediyoruz :fool:
Arenada yonkou devirebilen yumruğa sahip kişi ve bir sürü güçlü adamlar var, bunları es geçmeyelim.
Bi meteor değil ama akıbetinin aynı olacağını düşünüyorum :D Deprem yumruğu kullanmadan da yumruklayabilir :S Bilemedim şimdi.
Adam magmayı üfleyerek söndürüyor :T
Fuji'yi çok hafife alıyorsun.:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 48)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık