Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tamam bu cevap şu soruyu doğuruyor sonrasında: Luffy yüzde kaçındaydı?
Luffy'yi savunanların anti tezi.
Dof gamma knife yedi ama.
Dof'u savunanların anti tezi.
Böyle böyle devam ediyor. Bir sonuca varılacağını sanmıyorum :D
Cevap aslında belli Dofy düşmesi gerektiği şekilde düştü. Wb mezarından kalksa,gelse onun kadar dayanamazdı, der kaçarım.:D

Tamam bu cevap şu soruyu doğuruyor sonrasında: Luffy yüzde kaçındaydı?
Luffy'yi savunanların anti tezi.
Dof gamma knife yedi ama.
Dof'u savunanların anti tezi.
Böyle böyle devam ediyor. Bir sonuca varılacağını sanmıyorum :D
O da %79,776234 falan :D Ne biliyim... Ama bak iç organları yanmış ve hala Amirallerle falan kapışan bir Wb ile bikaç organı zarar görmüş ve üstüne tahminen bu yaraya? birden fazla müdahalede bulunmuş Doflamingo kıyaslanıyor :D

O da %79,776234 falan :D Ne biliyim... Ama bak iç organları yanmış ve hala Amirallerle falan kapışan bir Wb ile bikaç organı zarar görmüş ve üstüne tahminen bu yaraya? birden fazla müdahalede bulunmuş Doflamingo kıyaslanıyor :D
Valla hocam ben bu konuda apolitik davranmayı tercih ediyorum :hhh: İki ucu b.klu değnek. Nerden tutsan elinde kalıyor mevzu. Bundan sonra da bir fikir birliğine ulaşılabileceğini de sanmıyorum açıkçası çünkü malum Dof ID zindanlarında takılacak bundan sonra :D

MDL_Roronoa

valla net söyleyeyim luffynin red hawkı ile lawın ölümcül vuruşu neredeyse aynı etki yapmış gibi duruyordu. :D Luffy Law'a saygı duyduğundan beraber dövüştüler. Yoksa luffy dofun olduğu yere koşarken bile dofu ben yenecem ben yenecem diye zırladı durdu millete. Üstelik yanında law olmasa çok daha erken ve çok daha dinç giderdi. tabi ki çok daha zorlu olurdu trebol, bellamy, parazitler ile uğraşmak ama Bir şekilde de alırdı dofu. zaten dof vs luffy karşılaşması olacağı için trebol falan bir şekilde aradan çıkartılırdı. şahsi tahminim;

Dof %75
Luffy %80
Law %90
Trebol %100

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 40)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık