Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
sonuç olarak kkg yediğinde sendeleyen birisiydi. bu adama da sağlam diyorsan yuh.
G4'te son Leo Bazookayı yedikten sonra Dof sendeliyordu. Law'ın tekniğini iyileştirdikten sonra çevikliği gayet üzerindeydi. Manga'dan bakabilirsin. KKG'yi yediği sıra zaten direk bilinç kaybı yaşadı. Bildiğin uzanmıştı.

karolla

Gama'yı yiyecek ve hayatta kalacak birisi yok diyorum. Dof'un kaldığına bakma Oda açıkça sıvadı, yetenek uydurdu. Wb yese o dahi ölür. İçten haki koruması diye bir şey yoksa. Mes'e gelince koka ile korunursun diye düşünüyorum. Asıl sıkıntı Law öyle gama atamıyor istediği gibi rakibin zayıflamış olması gerekiyor. Law'ın nasıl gama attığına bakalım. Sağlam bire bir vs de yapabilir miydi?

Onun dışında bu saldırılar kesinlikle bitirici ve sana katılıyorum. KKG ile Kaido veya WB ölmez ama gama ile işleri biter.

Birde asıl soru şu, sen Dof'u nerede görüyorsun?
dof ile ace bence denkler. amiral 10 ise bunlar 7.5 olur.

ek olarak mesden korunma şundan korunmayı falan es geç. kaidou desinki kendimi savunmayacagim. kkg vurun, mes yapın, gamma yapın. elinde tek şansı olan adam kkg ile mi vurur mes falan mi yapar?

@Alpamis alla sen benle tartışma sen. hakkatten sen elma ile armutu karistiriyorsun. sendeleyen adamı indirdi diyorum hala başka şeyler diyorsun. tartışma benle yav sen.

G4'te son Leo Bazookayı yedikten sonra Dof sendeliyordu. Law'ın tekniğini iyileştirdikten sonra çevikliği gayet üzerindeydi. Manga'dan bakabilirsin. KKG'yi yediği sıra zaten direk bilinç kaybı yaşadı. Bildiğin uzanmıştı.
Anlatmaya çalışıyorum anlamıyorsun kaç kez anlatmam gerek.Adam köprü savaşında Mes gibi ani saldırılardan sıyrılıyor yanağından çizik yiyerek sadece.Ama daha sonra luffy hiç hızlanmadan karşısına geçip antrenman yapıyor üzerinde yumruklarla.Savuşturamıyor bile saldırıları.O özelliğini neredeyse kaybetmiş.

Diyorsun luffy o haldeyken çok hızlı Kyros'u kurtardı.Ama benim dediğim kısımda bu hızını da kullanmıyor zaten göstere göstere vuruyor karşısına geçip.Gör artık o yumrukları bile karşılamak zorunda kalacak hale gelmiş Doflamingo.Kimse bu adam sapasağlamdı çevikti tam potansiyel dövüşüyordu demesin.Diyen de kusura bakmasın.

dof ile ace bence denkler. amiral 10 ise bunlar 7.5 olur.

ek olarak mesden korunma şundan korunmayı falan es geç. kaidou desinki kendimi savunmayacagim. kkg vurun, mes yapın, gamma yapın. elinde tek şansı olan adam kkg ile mi vurur mes falan mi yapar?

@Alpamis alla sen benle tartışma sen. hakkatten sen elma ile armutu karistiriyorsun. sendeleyen adamı indirdi diyorum hala başka şeyler diyorsun. tartışma benle yav sen.
Sen bence kıyası yapamıyorsun. Luffy'nin önceki teknikleri adamı sendeletiyorsa KKG direk işini bitirirdi zaten. Luffy'nin kendinden emin olup onu bir vuruşta indireceğini söylemesinin diğer bir nedeni de budur büyük ihtimal.

@Millennium Wizard

Abi boksörler gibi o ara girişmişler birbirlerine. Farkettiysen Dof bir iki savunuyor. Yumruk yiyor yumruk atıyor. Sonrasında ordan çıkıyor zaten.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 43)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık