Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy torpilmiş.:D Bunu diyen adam hiçbir sebep yokken sadece ustasının dediği şeyi hatırlayarak çeliği kesince ya da yine hiçbir sebep yokken Asura gibi bir teknik ortaya çıkardığında bunu farklı yorumluyor.

Beyler sizce Jinbei tayfaya gelmeli mi?Ve gelir mi?Ve gelirse Luffy'nin de diğer tayfadakiler gibi kendi hariç güçlü bi üçlüsü olur mu Zoro-Sanji-Jinbei.Bildiğiniz üzere genelde tayfalarda kaptanlar hariç genelde üç kişi gücü ile göze çarpıyor.Mesela WB'nin Marco-Jozu-Vista'sı vardı,Kaido'nun yıkımcıları 3 kişi,Shanks'ın tayfada 3 kişi çok göze çarpıyor Beckmann-Yasopp-Roo,Doflamingonun 3 yöneticisi vardı Pica-Trebol-Diamante,

Eeee benim Luffy'min neyi eksik onunda 3lüsü olsun.Soruyorum işte sizce Jinbei gelirse bu görevi üstlenebilir mi?Ya da Franky ileride Jinbei'yi aşıp Zoro-Sanji-Franky üçlüsü mü olur?Ya da Law mı gelir?Ve ya bizim Zoro-Sanji ikilisi yeter de artarmı?3 kişiye bedel olur mu?Bence Luffy'nin üçlü bi kuvveti diğerlerinden güçleri ile ayrılan bi gücü olsa fena olmaz

Neyse kısaca sorular şunlar:
1-Jinbei tayfaya gelir mi?
2-Jinbei tayfaya gelmeli mi?
3-Jinbei gelirse Zoro ve Sanji ile bi üçlü olurlar mı?
4-Jinbei olmasa bile ileride Luffy'nin de Zoro-Sanji hariç bu ikili kadar olmasada sağlam bi adamı olur mu yoksa o arcta katılan kişilerle mi halledilir iş (ph'da lawın Vergo'yu,Dressrosada Kyros'un Diamanteyi alması gibi)

Cevaplayında bi tartışma oluşsun gençler.Düşüncelerinizi bekliyorum :)

Beyler sizce Jinbei tayfaya gelmeli mi?Ve gelir mi?Ve gelirse Luffy'nin de diğer tayfadakiler gibi kendi hariç güçlü bi üçlüsü olur mu Zoro-Sanji-Jinbei.Bildiğiniz üzere genelde tayfalarda kaptanlar hariç genelde üç kişi gücü ile göze çarpıyor.Mesela WB'nin Marco-Jozu-Vista'sı vardı,Kaido'nun yıkımcıları 3 kişi,Shanks'ın tayfada 3 kişi çok göze çarpıyor Beckmann-Yasopp-Roo,Doflamingonun 3 yöneticisi vardı Pica-Trebol-Diamante,

Eeee benim Luffy'min neyi eksik onunda 3lüsü olsun.Soruyorum işte sizce Jinbei gelirse bu görevi üstlenebilir mi?Ya da Franky ileride Jinbei'yi aşıp Zoro-Sanji-Franky üçlüsü mü olur?Ya da Law mı gelir?Ve ya bizim Zoro-Sanji ikilisi yeter de artarmı?3 kişiye bedel olur mu?Bence Luffy'nin üçlü bi kuvveti diğerlerinden güçleri ile ayrılan bi gücü olsa fena olmaz

Neyse kısaca sorular şunlar:
1-Jinbei tayfaya gelir mi?
2-Jinbei tayfaya gelmeli mi?
3-Jinbei gelirse Zoro ve Sanji ile bi üçlü olurlar mı?
4-Jinbei olmasa bile ileride Luffy'nin de Zoro-Sanji hariç bu ikili kadar olmasada sağlam bi adamı olur mu yoksa o arcta katılan kişilerle mi halledilir iş (ph'da lawın Vergo'yu,Dressrosada Kyros'un Diamanteyi alması gibi)

Cevaplayında bi tartışma oluşsun gençler.Düşüncelerinizi bekliyorum :)
1. Gelmez.
2. Gelmemeli.
3. Gelmeyeceği için olmayacak.
4. Jinbe olmasın da kim olursa olsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 56)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık