Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bayıldı ve kairoseki takıldı ya ne yaptıysa o yarım saatte yaptı işte onu diyorum. Kaybolsa zaten bayılınca kaybolur. Kaybolup kaybolmaması da önemli değil bu noktada. Adam parçalanan iç organlarını tamir etmiş cidden mesele o. Hem zaten iyileşme gücü yüksek dedim kötü bir şey demedim. :D
Kötü birşey dedin mi dedim? :artiz: Bence iyi teknik fakat fazla yerinde bir teknik. Mesela arkadaşın dediği olmuyor ama bu oluyor :S
Kizaru madem ışığa şekil verebiliyor o zaman dövüşürken kılıcın ekstra kısımlarını uzatarak rakibinin kafasının üst kısmını delebilir. Fakat seride daha böyle bir çok olayla ilgili özgün düşünceler oluşabilir. Güzel konu olmuş.
Doflamingo da iyi cerrah olurmuş :T Zaten kesici güçlere sahip üstüne adam hem organları dikiyor hem de içeride bir iskelet oluşturuyor organlar sağlam dursun diye. Hareket ederken açılma, dikiş patlaması gibi bir durumun da önüne geçiyor :S Bi de akapunktur bilse vay babağn kemüğne!

Kötü birşey dedin mi dedim? :artiz: Bence iyi teknik fakat fazla yerinde bir teknik. Mesela arkadaşın dediği olmuyor ama bu oluyor :S
Ben bana kötü bir şey dedin dedin mi dedim? :artiz: Bence abartılı bir teknikti. Yani şu özelliklerle adamın meyvesi Lawun meyvesini bile geçti neredeyse. Hani Dof saf güç olarak daha iyi bir karakter olsa bildiğin ölümsüz olacakmış. Bir de bu Trebol çapsızı bu meyveyi nasıl ele geçirmiş diyor insan.

Luffy son savaşta hxh deki gonun pitouyu parcaladigi gibi guclu olsa vurdugundan uzuv alsa super olurdu. Kk dedigin oyle olmali bence.

Seinen seri olsaydı Luffy sakat bırakırdı herkesi. Parçalara ayırırdı o yumruklarla.
Uzuv almak Luffy'nin hikayesine ters bir olay. Yoksa gayet rahat alır merak etmeyin.

Normalde öyle güçlü saldırılar zaten insanlarda delik açmalı. Adam koluna Jet hızında yumruk yiyor. Kol felan kalmamalı. Luffy uzuv alamazmış. Hani Oda öyle çizse çizemiyor yani.:D

Son düzenleme:

karolla

Normalde öyle güçlü saldırılar zaten insanlarda delik açmalı. Adam koluna Jet hızında yumruk yiyor. Kol felan kalmamalı. Luffy uzuv alamazmış. Hani Oda öyle çizse çizemiyor yani.:D
Mangayı bildiğim için alamaz diyorum. Gücünden dolayı değil. Oda aldırmaz. Aldırsa Zoroya aldırırdı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık