Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
2016'yı da geç şubat oldu hala daha Garp'ı haklı görenler var.Ne diyeyim zorlu ömür bekliyor bu bacılarımızı,kardeşlerimizi.
Op de kendini deldiren karakterin de fangirl ü olmak ayrı medar-ı iftihar bişi.Kendi kendini yakalatıp öldürten birisi haklı,doğmaması gerekeni alıp büyüten haksız.Ok kib bb :byee:

Garp'ı neden haklı görmeyelim. Garp öyle basit bir şekilde Denizcilere savaş açıp Ace'i kurtaracak. Peki Ace'in yapmaya devam edeceği şey ne? Garp onu kurtardıktan sonra Ace ne yapacaktı? Eğer ki Ace korsan olmasaydı ve idam edilecek olsaydı, Garp bir dakka düşünür müydü? Adam zaten büyük bir tereddüte düşüyor. Psikolojijk bunalım geçiriyor. Ama Garp'ın öyle rahat hareket etme lüksü yok. Yıllarca korsanlarla savaşmış. Sivilleri korumuş biri. Bundan dolayı ona Denizci Kahramanı ünvanı veriliyor. Halkın gözünde güvenilir ve güven verici biri. Bu adam bir Korsanı kurtarırsa halkta nasıl bir tedirginliğe yol açar düşünmüyorsunuz. Herkes Luffy gibi değil sadece kendi istediğini yapsın. Luffy'nin hareketlerinin sonucu bile kaos getiriyor. Yani Smoker'ın dediği gibi korsan, korsandır. Bence çok basit düşünüyorsunuz.

Oda bu durumu yansıtabilmek için Dadan'ın Garp'ı dövdüğü sahnede özellikle belirtiyor. Bunu yapamazdı. Yapacak güç olduğu halde yapmadı. Onun çektiğini bilemezsin gibisinden...

Garp ailesinin farklı olduğunu zaten kendisi söylüyor. Bu gibi durumları söyletti zaten. Ama Ace'de bildiğimiz gibi bir efsane Korsan'ın 2.tümeni. Ve bu adam onu belki de içten içe destekliyor. Şimdi burda kaç kişi Ace korsan olmasaydı Garp yine onu kurtarmazdı diyebilir? Durum öyle basit bir durum değil.

Oda'nın daha ne yapması gerekiyor bu garp konusunda ben anlamıyorum. İyi anasını ben gideyim kırk yıl korsanlarla dövüşeyim sonra başka bir korsanın başıma bela ettiği, onlarca defa korsan olmamasını sağlamak için uğraştığım adam gitsin inadına korsan olsun, yakalansın sonra dede beni kurtar. Yok öyle yağma. Sonuçlarına katlanacaksın yaptığın işin. İyice nefret ettim burada Ace'den.

Ace luffy için gitmedi mi bb nin peşinden, hafızam beni yanıltmıyor ise bb ve luffy hapishanede karşı karşıya geldiklerinde geçmişti böyle bir konuşma.

Ace luffy için gitmedi mi bb nin peşinden, hafızam beni yanıltmıyor ise bb ve luffy hapishanede karşı karşıya geldiklerinde geçmişti böyle bir konuşma.
Hayır thacht olayı yüzünden gitti. Zaten izin vermezdi bb nin kaçmasına o dövüş olacaktı ama Luffy nin kardeşi olduğunu söylemesi hepten bitirdi işi. Ace in hedefi bb, bb nin hedefi ise Luffy idi. Ace karşısına çıkınca dövüş kaçınılmaz oldu.

Roronoa Zoro

Ace tayfası ona binlerce kez gitme dediği halde, Bbear benim tümenimdendi ve nakamamızı öldürdü, onu bulup öldüreceğim diye gitti peşinden. Sonra Ace ve Bbear karşı karşıya gelince, Bbear bana katıl Luffy'i avlamaya gidiyorum diyor, Ace zaten seni bırakmaya niyetim yoktu, artık hiç bırakmam minvalinde bir şeyler diyor. Teknik olarak, hayır Ace aptal olduğu için gitti.

Ace, Teachin peşinden hiç gitmemiş olsa daha iyi bir sonuç olma olasılığı yüksekti. Teach, Luffyi W7 da yakalasa dahi yüksek ihtimal Garp ile karşılaşacaktı. Garpta onu hediye paketi yapar tayfasının 2. yarısının yanına tıkardı İD da :/ Aokijide cabası.

Ace, Teachin peşinden hiç gitmemiş olsa daha iyi bir sonuç olma olasılığı yüksekti. Teach, Luffyi W7 da yakalasa dahi yüksek ihtimal Garp ile karşılaşacaktı. Garpta onu hediye paketi yapar tayfasının 2. yarısının yanına tıkardı İD da :/ Aokijide cabası.
İşte olması gereken senaryo bu.Sen wb babam diye 7 düvele bağır,sonra dayak ye ama fanlar ne desin ''dedesi kurtarmadı''.Hani derler ya alan memnun satan memnun garp'a giren çıkan yok iken bir anda forumda hain ilan ediliyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık