Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Alpamis Bence senin sorunun şu, :D sana bir olgu söylüyoruz hem de argümanları da sunarak; sen ise şöyle şöyle başka durumlar da var o zaman bu mutlak değil diyorsun. İyi de biz sana mutlak demiyoruz ki. Tabi ki başka faktörler de var yoksa soyu-sopu üstün olan ezsin geçsin, one piece'i bulsun falan çok saçma olmaz mıydı zaten?

Edit: Ayrıca bu tip adamlar daha potansiyelli oluyor genel olarak diyoruz; yoksa başka başka değişik güçler kullandığını burda kimse iddia etmedi. Adamlar uzaylı değil, burda insandan bahsediyoruz kan bağı derken.
Bu konu Naruto'dakine kıyasla daha önemsiz OP'ta. Bir D.'nin rakibi illa D. olacak diye bir şey olmuyor. D. olmayan adamlarda onlar kadar güçlü olabiliyor. Ama Nruto'da bir Uchiha'ya rakip olabilecek kişiler belli başlı oluyor. Başka clanlardan adamların lüksü yok onlara karşı çıkabilmeye. Güçlerinin yetebilmesine. İşte OP'ta ise bu durum irade ile örtüşüyor. Sen iradeliysen D. olup olmamanın pek önemi kalmıyor. Ama ileride sadece D.lerin kullanabileceği tarzda güçler görürsek bu o zaman kafamda oturur. Yoksa dediğiniz diğer durumlara bir şey demiyorum. D.ler kabiliyetli potansiyelli kişiler.

@Raiden @twei evet dofta bile.Arkadaş ne dof muş yeter da anladık iyi güzel derin karakterde.Adamı ilah ettiniz be ilah.Kıçı kırık savaş lordu lan bu adam.O kadar güçlü olsa ne diye croco gibi gitsin saçma sapan yerlerde krallık işgal etsin.Baba karakterler belli zaten adam olsa gider yonkouluk felan kovalar ;)

Bu konu Naruto'dakine kıyasla daha önemsiz OP'ta. Bir D.'nin rakibi illa D. olacak diye bir şey olmuyor. D. olmayan adamlarda onlar kadar güçlü olabiliyor. Ama Nruto'da bir Uchiha'ya rakip olabilecek kişiler belli başlı oluyor. Başka clanlardan adamların lüksü yok onlara karşı çıkabilmeye. Güçlerinin yetebilmesine. İşte OP'ta ise bu durum irade ile örtüşüyor. Sen iradeliysen D. olup olmamanın pek önemi kalmıyor. Ama ileride sadece D.lerin kullanabileceği tarzda güçler görürsek bu o zaman kafamda oturur. Yoksa dediğiniz diğer durumlara bir şey demiyorum. D.ler kabiliyetli potansiyelli kişiler.
Op'ta işlerin iradeye dayandırıldığı çıkarımında haklısın. D.ler konusundaysa, işte o irade bu adamlarda daha üst seviye oluyor. Yani klan/kan bağı ne dersek o işte.

@Raiden @twei evet dofta bile.Arkadaş ne dof muş yeter da anladık iyi güzel derin karakterde.Adamı ilah ettiniz be ilah.Kıçı kırık savaş lordu lan bu adam.O kadar güçlü olsa ne diye croco gibi gitsin saçma sapan yerlerde krallık işgal etsin.Baba karakterler belli zaten adam olsa gider yonkouluk felan kovalar ;)
Evet haklisin adam yonkou'luk kovalamiyo ki:D Adamin HEDEFİ korsanlar kralligi hatta dahada ilerisi

Ben mi ilah ettim la :S Beni alıntılıyorsan benim dediklerimle beni eleştir, forumda söylenenlerle beni değil.

İzlediğim Naruto'da bunları gördüm. Senju clanın genleri çok önemliydi. Adamlar deneyler yapıyordular bu yüzden. Bir Uchihalar üzerine bir de Senju üzerine. Yoksa yanlış mı biliyorum?
Senju Hashirama'nın genleri çok önemliydi Senju clanın değil. Seride gördüğümüz Uchiha'lar çok az sayıdaydı ve seride zirveydiler yani sahip olduklarına hakim kimselerdi, zira Obitonun küçüklüğünde ki gibi olanlar da clanın içinde illaki mevcuttu. Dediğin gibi yenilmez olsalardı 5 büyük ulus olmazdı Konaha içinde bulunduğu ulus Toprak ulusuydu sanırım şuan tam hatırlamıyorum diğer ulusları yerle bir ederdi ki hem Senju hem Uchiha'ları barındırıyor bu köy zamanında. Sharingan evet önemli bir güç seni önde başlatıyor ama tasvir ettiğin kadar yenilmez bir durumu yok ortada yukarıda da değindiğim gibi gördüğümüz adamlar bu gücü zirvede kullanan kimselerdi. Zira yenilmez bir güç olsaydı Kakashi ve akranları çocukken olan savaşta Uchiha'halar henüz katledilmediği için savaşı ezerek kazanırlardı ya da Senju ve Uchiha clanları dururken 3. Hokage Sarutobi clanından çıkmazdı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 16)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık