Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aile aile diyen bir korsan tanıdım onunda oğullarından biri diğerini öldürdü, ihanet etti ve kaçtı. Bir tane oğlu ise denizcilerin 2 lafına boyu kadar kılıç soktu o çok sevdiği babasına, evet WB ailesi.
Aile, insanlık, normal yaşam diyen bi kutsal ejder tanıdım onunda oğullarından biri diğerini öldürdü, kardeşini! Büyük oğul çocukken babasına kızıp kafasına sıkmıştı çok sevdiği? annesi öldü diye, evet Donquixote ailesi :S

Burda yazanlara göre eğer Holming ve Rocinante suçlu mu? Kötü mü? Aa ama doğru sana göre Rocinante hain :S Babası da pisliktir :S.s.s.

Usopp'a her laf denir sevilmez de o denmez be @gyjbsch Sana tavsiyem Alabastadaki Mr.4 ve Ms.Merry Christmas ile olan vs'sine bak. Kaptanının sadece hayaline gülünmesi karşısında ne yaptığına.. Tayfayı ya da kaptanını satmayı geçtik yani. Ayrıca bahsettiğim yerler serideki favori sahnelerimdendir :)

Aile, insanlık, normal yaşam diyen bi kutsal ejder tanıdım onunda oğullarından biri diğerini öldürdü, kardeşini! Büyük oğul çocukken babasına kızıp kafasına sıkmıştı çok sevdiği? annesi öldü diye, evet Donquixote ailesi :S

Burda yazanlara göre eğer Holming ve Rocinante suçlu mu? Kötü mü? Aa ama doğru sana göre Rocinante hain :S Babası da pisliktir :S.s.s.
Rosinante ne iyi ne de kötü denebilecek biri.Ajanlığa soyunuyorsan pisliğe de bulaşırsın.Ve kesinlikle hain.Babası ise aptalın önde gideni sonunu düşünmeyen bir aptal.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık