Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Robin kaçmaktan sıkıldığı için ne olacaksa olsun dedi, o yüzden gitti. Tayfasına bir Bağlılığı yoktu onlara zorla kendini yamadı ve riske attı.

Luffy neler neler verdi, sana soruyorum onun verdiğinin yarısını geç %10'unu veren var mı? Çocuk sırtında taşıdı bunları resmen. Yapar diyorsun ama somut örnek yok elinde 800 bölüm bir şey yapmamışlar.:(

Adaş Usopp konusunda yollarımız ayrılıyor demekki üzgünüm.:/
Zoro ve Sanji Kaptanı için ölebileceğini gösterdi. Robin kaçmaktan sıkıldığı için değil ilk defa kendisine değer veren bir Tayfa bulduğu için ve onlara zarar gelmemesi için onları bırakmak istedi. Usopp sırf Luffy'nin hayaline gülündüğü için Alabasta arc'da kaçmamıştı. Sonua kadar dövüştü. Kafasına 1Tonluk çekiç yediği halde devam etti. Chopper zaten çok duygusal. Luffy'nin yanında kendini Canavar gibi hissetmiyor bile. Ve sırf canavar gibi gözüktüğü halde Luffy tarafından sevildi. Bu Chooper'ı tamamen Luffy'e bağladı. Diğerleri için de böyle şeyler söyleyebiliriz. Tayfadakiler birbirleri için ölürler. Luffy istedi diye hepsi 2 yılını verdi. Zaten Luffy'de bencilliğimi affedin diyor.:D

Zoro ve Sanji Kaptanı için ölebileceğini gösterdi. Robin kaçmaktan sıkıldığı için değil ilk defa kendisine değer veren bir Tayfa bulduğu için ve onlara zarar gelmemesi için onları bırakmak istedi. Usopp sırf Luffy'nin hayaline gülündüğü için Alabasta arc'da kaçmamıştı. Sonua kadar dövüştü. Kafasına 1Tonluk çekiç yediği halde devam etti. Chopper zaten çok duygusal. Luffy'nin yanında kendini Canavar gibi hissetmiyor bile. Ve sırf canavar gibi gözüktüğü halde Luffy tarafından sevildi. Bu Chooper'ı tamamen Luffy'e bağladı. Diğerleri için de böyle şeyler söyleyebiliriz. Tayfadakiler birbirleri için ölürler. Luffy istedi diye hepsi 2 yılını verdi. Zaten Luffy'de bencilliğimi affedin diyor.:D
Zoro ve Sanji'yi geç zaten onları ben en başta söylemiştim. Usopp'u savunma Şekline bakar mısın, kaçmadı diyorsun. Kaçsa zaten yatacak yeri yoktu, bir zahmet kaçmasın ve görevini yapsın. Görevini yapması fedakarlık yaptığı anlamına gelmez. Brook ne yaptı şimdiye kadar, Luffy adama hayatını geri verdi. Chopper'ı desen zorlada olsa topluma kazandırdı, ne aldı ondan. Nami için Arlong Park'ı dümdüz etti. Robin zaten kötü biriydi, Croco'yu kullandı ve Luffy'yi görünce onun üzerinden Croco'dan kurtulmak istedi. Robin'e yaşaması için yeniden sebep verdi. Franky desen yatacak yeri yoktu, yanına aldı bir amaç verdi. Luffy sadece Zoro ve Sanji'ye bir şey yapmadı. En bağlı adamlarda onlar.

Eğer Luffy'nin gemisine bindiysen onun kararlarına göre yaşamayı kabul etmişsindir. Güçlü olsalardı da 2 yıl eğitim yapmasaydı. Kararları Luffy verir ve ona göre yaşarlar adam hayatlarını kurtarmış sen 2 yıl diyorsun, sanki Luffy için çalıştılar. Ne eğitim yaptılarsa kendileri için yararı olmadı mı?

Zoro ve Sanji'yi geç zaten onları ben en başta söylemiştim. Usopp'u savunma Şekline bakar mısın, kaçmadı diyorsun. Kaçsa zaten yatacak yeri yoktu, bir zahmet kaçmasın ve Görevini yapsın. Görevini yapması fedakarlık yaptığı anlamına gelmez. Brook ne yaptı şimdiye kadar, Luffy adama hayatını geri verdi. Chopper'ı desen zorlada olsa topluma kazandırdı, ne aldı ondan. Nami için Arlong Park'ı dümdüz etti. Robin zaten kötü biriydi, Croco'yu kullandı ve Luffy'yi görünce onun üzerinden Croco'dan kurtulmak istedi. Robin'i yaşaması için yeniden sebep verdi. Franky desen yatacak yeri yoktu, yanına aldı bir amaç verdi. Luffy sadece Zoro ve Sanji'ye bir şey yapmadı. En bağlı adamlarda onlar.

Eğer Luffy'nin gemisine bindiysen onun kararlarına göre yaşamayı kabul etmişsindir. Güçlü olsalardı da 2 yıl eğitim yapmasaydı. Kararları Luffy verir ve ona göre yaşarlar adam hayatlarını kurtarmış sen 2 yıl diyorsun, sanki Luffy için çalıştılar. Ne eğitim yaptılarsa kendileri için yararı olmadı mı?
Luffy böyle biri işte. Haklısın.:D Ama birbirlerine bağlıdırlar hacı. Öyle satma durumu olmaz.:D

Aile aile diyen bir korsan tanıdım onunda oğullarından biri diğerini öldürdü, ihanet etti ve kaçtı. Bir tane oğlu ise denizcilerin 2 lafına boyu kadar kılıç soktu o çok sevdiği babasına, evet WB ailesi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık