Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
2016 yıl boyunca

Sanji > Zoro ;)))
Millet uçmayı basit bir iş sanıyor, Sanji'nin yetenekleri muazzam. Reis uçunca Bege ağzı açık baktı.
Hele bir Sanji kutsal ejder çıksın Zorocu olmama rağmen yanındayım. Dof'un çocuğu çıkarsa birde var ya Sanji >Luffy bile deriz.;)
:D İyi irdelemek lazım o taşma efekti değil. Doldurma efekti. Musluktan su dolduruyormuş gibi düşün.:D
Bu da doldurup taşırıyor işte.

Millet uçmayı basit bir iş sanıyor, Sanji'nin yetenekleri muazzam. Reis uçunca Bege ağzı açık baktı.
Hele bir Sanji kutsal ejder çıksın Zorocu olmama rağmen yanındayım. Dof'un çocuğu çıkarsa birde var ya Sanji >Luffy bile deriz.;)

Bu da doldurup taşırıyor işte.
:D Sonrasında taşma şeyi yok ki ? Düz kara bir kılıç olarak duruyor.:D

O kadar taşırdı sohbeti boşa mı döndü, bir daha bakayım bölüme. Şimdi sen böyle deyince emin olamadım.
Taştı felan da sonrasında niye taşmıyor bu ? Bir anlık esti gürledi gibi mi oluyor.:S Taşıran her zaman taşırır.:D O daha çok tanzikli bir şekilde haki yükleme efekti gibi. Ya da Twei'nin dediği gibi kaplama gib.( Spiderman'de ki şu pis mikrop varya.:D )

Taştı felan da sonrasında niye taşmıyor bu ? Bir anlık esti gürledi gibi mi oluyor.:S Taşıran her zaman taşırır.:D O daha çok tanzikli bir şekilde haki yükleme efekti gibi. Ya da Twei'nin dediği gibi kaplama gib.( Spiderman'de ki şu pis mikrop varya.:D )
Taşıyor be baksana. Kılıçta kiler kan değilse ne? 778. manga bölümü ve 13. sayfadan itibaren bak. Bence bir anlığına tüm hakisini kılıca yükledi, çok gelincede birazı taştı.:D

Taşıyor be baksana. Kılıçta kiler kan değilse ne? 778. manga bölümü ve 13. sayfadan itibaren bak. Bence bir anlığına tüm hakisini kılıca yükledi, çok gelincede birazı taştı.:D
Ben burdakilerden bahsetmiyordum. Burda ki kan olabilir. Bunun öncesinde ki sahneden ben bahsediliyor sandım. Burda ki kan efekti değil mi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık