Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bırak allasen nereye felç etti ? Balon Shanksı yakında Teach indirir zaten
Bunu trollemek amacıyla yazdığını farz ediyorum akainu yumruk attı shanksın geldiğini bile fark etmedi nereye indiriyor o haliyle eğer orada akainu shanksa dalmaya kalksaydı şuan kuzan filo amiraliydi akainu ise mezarda.Teach korkmuyormuydu ya kolay yoldan devam ediyorya o bulaşmaz kimseye 1-1 de herkesin kötü anınını kolluyor.

MDL_Roronoa

Bence;

Hasırşapka - Kızılsaç Korsanları dövüşü olmayacak.
Zoro - Mihawk dövüşü olmayacak.
Luffy - Law dövüşü olmayacak.
Lucci - Luffy dövüşü olmayacak.
Coby - Luffy dövüşü olmayacak.
Aokiji - Hasırşapka korsanları dövüşü olmayacak.

Teach'in geri basması onun karakteri. Korkuyla falan alakası yok beyler.

Şu sahneyi atmaktan yoruldum artık. :(
Oda Teach'i öyle bir tasarlamış ki adam pisliğin ağa babası. Çalar,çırpar,kalleşlik yapar,arkadan vurur, öleceğini anladı mı yalvarır, yeri geldi mi onur falan düşünmeden çeker gider, kaçar vs... Bu adam böyle.

Hepsinden de önemlisi bu adam bir şekilde istediğini elde ediyor ve emin adımlarla ilerliyor. Eğer ki olur da Devrimci ordusuyla karşı karşı gelirseler en çok zararı Devrimciler görecektir. Kafa kafaya bir dövüşte Teach tarafı kaybeder bence ama sinsiliği sayesinde illaki istediğini elde edecektir.

Teach'in geri basması onun karakteri. Korkuyla falan alakası yok beyler.

Şu sahneyi atmaktan yoruldum artık. :(
Oda Teach'i öyle bir tasarlamış ki adam pisliğin ağa babası. Çalar,çırpar,kalleşlik yapar,arkadan vurur, öleceğini anladı mı yalvarır, yeri geldi mi onur falan düşünmeden çeker gider, kaçar vs... Bu adam böyle.

Hepsinden de önemlisi bu adam bir şekilde istediğini elde ediyor ve emin adımlarla ilerliyor. Eğer ki olur da Devrimci ordusuyla karşı karşı gelirseler en çok zararı Devrimciler görecektir. Kafa kafaya bir dövüşte Teach tarafı kaybeder bence ama sinsiliği sayesinde illaki istediğini elde edecektir.
Bende artık tartışmaktan sıkıldım tartışmayalım herkesin görüşü kendine kalsın.

Ne teoriler dönüyor ama Kf de bununla ilgili bir konu yok bir çevirmen olsa da şu teorileri çevirse güzel bir tartışma konusu açılır.

Şu sanji teorisinden sonra daha bi emin oldum."Uranus" sanji sayesinde açığa çıkacak.Bu ya krallığında ortaya çıkacak yada direk sanji'ye power up olarak gelecek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 22)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık