Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bir krallıgın prensi, hatta 20 kralıgın prenslerinden birinin olması direk beklentimizdi. ama adam acıkca emek vermiş ve lvneel krallıgını cok iyi bir sekilde sanjiye baglamıs. gayet tutarlı üstelik 14. louis baglantısıda inkar edilemez. ayrıca o bahsetmeyi unutmus. sanji ilginc bir sekilde seytan meyvelerini anlatan o özel kitabıda cocukken görmüştü. yani büyük bir kütüphaneye sahip aile olası. teach gibi kaderle degil, dogustan gelen gücle o kitaba sahip olması olası. ve annesinide güzel kurgulamıs. hatta babasıda kullandıgı code geaasteki serefsiz kral gibi olsa muntazam olur :D

e.odaya gelince adamın muazzamlıgını inkar etmek haddimize degil :p
Eleman müthiş derlemiş teoriyi ama.

@Jacques

Evet katılıyorum. Tamago ile rakip olabilir ilerde ya da Bigmom tarafıyla bir kapışma. Bigmom tarafında madur olan kızlar da var malum. Teoriye binaen kızların beyaz atlı prensi olabilir Sanji :)

@troysi55

Güzel demişsin. Teorilerin Türkçeye çevirildiği bir konu başlığı açılsa harika olurdu. Benim ingilizcem yeterli değil pek. On dakikalık bir videoyu en az yarım saat uğraşarak çeviriyorum ve de eksiklikler-hatalarla birlikte. İngilizcesi iyi olan biri için bu videoları çevirmek çok da zor olmasa gerek. Müthiş teoriler var ortada. Hepsinden mahrum kalıyoruz. Yetkililere sesleniyorum :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık