Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Olur mu Ace'i kurtarmaya gelmedi.:S
Bilmiyordur, o da canlı yayından öğrenmiştir. Öğrendikten sonra da artık iş işten geçmiş ki zaten tanımadığı biri Ace, kendi macerasına burun sokmak istememiştir. :/
Hepsini geçtim Beyazsakal'ın onu kurtaracağını düşünmüştür ki yanılmadı da. Ace salağı kendini öldürttü.

Bilmiyordur, o da canlı yayından öğrenmiştir. Öğrendikten sonra da artık iş işten geçmiş ki zaten tanımadığı biri Ace, kendi macerasına burun sokmak istememiştir. :/
Hepsini geçtim Beyazsakal'ın onu kurtaracağını düşünmüştür ki yanılmadı da. Ace salağı kendini öldürttü.
Biliyordur. Gazete okuyordur Rayleigh. Ama ben arka sayfada söylediğim sebepden dolayı gitmediğini düşünüyorum.

Ben olaya şöyle bakıyorum. WB gibi birine Rayleigh'in yardıma gitmesi WB'nin şahsiyetine hakaret. Yani WB kabul etmez bunu. Rayleigh'nin oraya gitmesi WB'nin adamını kurtarmaya yeterli olmuyacağını yüzüne vurmaktır.:D Bu adamların böyle derin muhabettleri vardır.
Mesele ciddi olunca takmaz böyle şeyleri.O bahane geçerli değil basit birşey olsa neyse.Shanks bile yetişemese de geldi.Kaidou olmasa belki erken gelecek.Luffy beyazsakaldan korkmuyor da Rayleigh mi korkacak.Tayfayla gelse dediğin tamam da kişisel hareket etmesinde problem yok.Bence Wb sevinirdi bile.Buggyden bile medet umdu savaşta adam lazım diye.

Luffy'nin oğlu o hale düşecekti ki var ya... Zoro ta Sabaody'den slash atardı idam sehpasına. :(
Zoro ejderin vurduğu adamı hastaneye taşıyor.Öleceğini bilse gider yine oraya.

Mesele ciddi olunca takmaz böyle şeyleri.O bahane geçerli değil basit birşey olsa neyse.Shanks bile yetişemese de geldi.Kaidou olmasa belki erken gelecek.Luffy beyazsakaldan korkmuyor da Rayleigh mi korkacak.Tayfayla gelse dediğin tamam da kişisel hareket etmesinde problem yok.Bence Wb sevinirdi bile.Buggyden bile medet umdu savaşta adam lazım diye.

Zoro ejderin vurduğu adamı hastaneye taşıyor.Öleceğini bilse gider yine oraya.
Rayleigh'nin korkacağından değil. WB'nin macerası WB'nin olayı bu. Rayleigh karışmak istemez. Kısacası dediğim gibi WB bunu hoş karşılasa bile bu WB ailesinin tek başına kurtaramayacağı anlamını taşır.

WB savaşta tarafları kullanmıştır. Ama hiçbirini kendi çağırmadı. Yani onlara bel bağlayarak gelmedi o savaşa. Shanks gelmiştir. Ama WB'nin Shanks'e tepkisi ne olurdu merak ediyorum. Adam Luffy'e bile tepki koydu kardeşi olmasına rağmen.:D
@Raiden

Ben Ray'in haberi olacağını düşünüyorum. Gördüğümüz kadarıyla Rayleigh bir takım şeylerden haberi olan biri. Farketmiştir gibi geliyor bana. Ama bilmiyor da olabilir.:D

@Alpamis
Sanmıyorum bildiğini. Bu arada Rayleigh'nin katılmama sebebi düşündüğün gibiyse eğer çok saçma olur. Kaptanının oğlu ölecekken kim takar Wb'yi, onuru falan? Yardıra yardıra gitmesi lazımdı oraya.

@Alpamis
Sanmıyorum bildiğini. Bu arada Rayleigh'nin katılmama sebebi düşündüğün gibiyse eğer çok saçma olur. Kaptanının oğlu ölecekken kim takar Wb'yi, onuru falan? Yardıra yardıra gitmesi lazımdı oraya.
İyi de WB'yi az çok tanıyordur bu adam. WB tayfasına aldığı adamı oğlu yerine koyuyor. Rayleigh WB'den daha fazla değer veremez Ace'

Şimdi ben düşünüyorum luffy ölse oğlu kid in yada lawın tayfaya girse ve ace gibi idam kararı çıksa zoro ne yapardı diye.Bence zoro oraya giderdi ve kid veya law zoroyu istemese orda zoro ilk olarak kidin kellesini alir ondan sonrada kaptaninin oglunu kurtamaya devam ederdi diye dusunuyorum(sanji olsa oda aynisini yapardi)
Edit:Biliyorum biraz sacma olmus ama bunun gibi bi sey iste

İyi de WB'yi az çok tanıyordur bu adam. WB tayfasına aldığı adamı oğlu yerine koyuyor. Rayleigh WB'den daha fazla değer veremez Ace'
Wb'den fazla değer vermesine gerek yok zaten. Onun kadar veya onun yarısı kadar dahi değer veriyor olsa yine gitmesi gerekirdi. Wb'yi tanıması da bir şeyi değiştirmez ayrıca. :/ Kaptanın oğlu diyorum sen hala tanıyor falan... :D

Katılıyorum. Sadece o da değil, Croccus da adam değildir, kaptanının oğlunu kurtarmaya gelmedi rahat yerinden ayrılıp.
Rouge'un kuzenleri falan da vardır şimdi, onlar niye gelmedi şaşıyorum, ne biçim aile bunlar. :S
Dadan gelmedi, Makino gelmedi. Shanks gelmedi la bi kere. Kaptanının oğlu ölüyor, o kadar savaş gücün var ama ölmeden gelip kurtarayım yok. Utanmadan bir de Beyazsakal'ın yolunu açıyor. İnsan ben de geliyorum der. Anca sonuna gelip artizlik yapar cılkı çıkmış adamlara. :(
Gan Fall'a ne demeli ya. Eski arkadaşının oğlu ölüyor adam gökyüzünde keyif çatıyor. :S
Shanks, Wb'nin yolunu ölsün diye açtı. Kaido'ya, "bırak ölsün ellam" dedi bitmesine yakın ben gider savaşı bitiririm uzamaz filan diyede eklemiş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık