Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bence savaşa filan girmeyecek öyle hemen.Daha yeni dünyanın alabastasını yeni geçtiğimizi düşünürsek bir süre daha standart kurguda ilerleyecek.Ada kurtarmacaya devam yani.

Jack boss olacak ve luffy onu indirecek.Sonra wanoya mı geçer bilemiyorum ama geçsin yada geçmesin bir sonraki arc direk Bigmom arc olacak bence.Önce kaidou ile ilgilenmeyecek bizimkiler.Jack sonrası Big Mom var bence.

Lütfen arkadaşlar kağıttan gemi yapıp dışarı atmayın Doffyciler o gemide Jack taarafından kurtarılmış olan Doflamingo var sanıp umutlanıyorlar :D (İbra-GS :D )

Şaka bi yana Doffy kurtarılmışmıdır beyler bayanlar :)
Aksini düşünen var mı? Dof her türlü İD'ye girmeyecek zaten. Zincirden kurtulduysa Fuji'yi biraz yıpratmıştır.

Yalnız bu sahne animede mükemmel yapılmıştı, ilk izlediğimde aman tanrım didim.

Ben böyle karakter girişi görmedim hiçbir seride, adamın yüzüne yüzüne vuruyor. Umarım Kaidou'nun tanıtımını da böyle yaparlar. :(
Bu Rayleigh çok sağlam yahu. Karizmasını sesini geçtim lakabı bile ayrı.:D

Bu da epikti bir zamanlar " var olan " animede. :(
Gözlerim yaşarıyor MW. :(
Yahu çizimleri falan geçtim artık, yönetmenlerde sanatsal bakış açısı vardı be. Bir sahneyi nasıl epik yansıtacaklarını biliyorlardı. Yahu duvar parçalanıyor ama ses yok, adam karanlıktan ışığa ne etkileyici çıkıyor. Ne güzel lan. işin hakkı verilmiş. Şimdikiler yapsa o duvarın parçalanmasının sesi Fizan'dan duyur, duman tüm takımadayı kaplar, Rayleigh'i elli bin farklı açıdan ban ban gösterirler ve içine ederler her şeyin. :(

Bu Rayleigh çok sağlam yahu. Karizma sesi geçtim lakabı bile ayrı.:D
Ray-san adamdır.

Gözlerim yaşarıyor MW. :(
Yahu çizimleri falan geçtim artık, yönetmenlerde sanatsal bakış açısı vardı be. Bir sahneyi nasıl epik yansıtacaklarını biliyorlardı. Yahu duvar parçalanıyor ama ses yok, adam karanlıktan ışığa ne etkileyici çıkıyor. Ne güzel lan. işin hakkı verilmiş. Şimdikiler yapsa o duvarın parçalanmasının sesi Fizan'dan duyur, duman tüm takımadayı kaplar, Rayleigh'i elli bin farklı açıdan ban ban gösterirler ve içine ederler her şeyin. :(

Ray-san adamdır.
Olur mu Ace'i kurtarmaya gelmedi.:S

Aynen adamlığı tartışılır.

Yeğeninin ölümünü viski içerek seyretme huyunu sanki Garp'tan almış gibi duruyor. :/
Gerçi Ace'in kaptanının oğlu olduğunu bilmiyor olabilir.Belki Roger saklamıştır ondan.Kendimi şu an böyle avutuyorum. :(
Ben olaya şöyle bakıyorum. WB gibi birine Rayleigh'in yardıma gitmesi WB'nin şahsiyetine hakaret. Yani WB kabul etmez bunu. Rayleigh'nin oraya gitmesi WB'nin adamını kurtarmaya yeterli olmuyacağını yüzüne vurmaktır.:D Bu adamların böyle derin muhabettleri vardır.

Aynen adamlığı tartışılır.

Yeğeninin ölümünü viski içerek seyretme huyunu sanki Garp'tan almış gibi duruyor. :/
Gerçi Ace'in kaptanının oğlu olduğunu bilmiyor olabilir.Belki Roger saklamıştır ondan.Kendimi şu an böyle avutuyorum. :(
Luffy'nin oğlu o hale düşecekti ki var ya... Zoro ta Sabaody'den slash atardı idam sehpasına. :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık