Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yonko tayfasının tamamı fazla geleceği için muhtemelen Jack'i aradan çıkaracaklar.Drake de saf değiştirip bizimkilere yardım ederse şu şekilde olabilir;
Luffy+Law vs Kaido
Drake vs En güçlü yıkımcı
Zoro+Sanji vs kalan yıkımcı
Bizim çöpler+Law'un çöpler+Drake'in çöpler vs Kaido'nun çöpler
Bari en gucluyu zoro+sanji digerini drake alsaydi

İllaki oluyordur ancak Oda bunlar takmıyordur.Adamın kafasında çoğu şey belli.Serinin nasıl ilerleyeceği falan :) Ve başkasının isteklerine göre bundan ödün vermek istemiyordur.
Dediğin gibidir tamamda bu adam hiç mi takmıyor okuyucularını mesela ne kadar takmasada görüşlerini alabilir.Onun ben varya.

Olsun demiyorum zati :)
Çoğu kişi zaten demiyor ama bence görüş almak önemli mesela ben olsam herkezin şikayetlerini dinlerim [Tabiki ben dinlemem o zaman para bol adam tutarım yazsınlar boş bi vaktimdede okuturum can sıkıntısı napalım] Bu adam herşeyi kafasına göre yapıyor şunun kafasını kopartın :D

Bari en gucluyu zoro+sanji digerini drake alsaydi
Drake Denizci geçmişi olduğu düşünüldüğünde muhtemelen Rokushiki bilen,Antik Zoan meyvesi yemiş(Ki Rokushiki+Leopar ile Lucci'nin neler yaptığını gördük),2 yıl öncesine baktığımızda ise Px'i uçurmasını Haki'ye bağlayabileceğimiz muazzam bir karakter.Ben bu sebeplerle Luffy-Law-Kid-Drake'i aynı kalibrede görüyorum ve Zoro+Sanji'ye karşı terazide daha ağır basıyor.Tabi bu sadece benim fikrim kesinlik belirtmiyorum.

Drake Denizci geçmişi olduğu düşünüldüğünde muhtemelen Rokushiki bilen,Antik Zoan meyvesi yemiş(Ki Rokushiki+Leopar ile Lucci'nin neler yaptığını gördük),2 yıl öncesine baktığımızda ise Px'i uçurmasını Haki'ye bağlayabileceğimiz muazzam bir karakter.Ben bu sebeplerle Luffy-Law-Kid-Drake'i aynı kalibrede görüyorum ve Zoro+Sanji'ye karşı terazide daha ağır basıyor.Tabi bu sadece benim fikrim kesinlik belirtmiyorum.
Anladim demek istedigini fikrine saygi duyuyom ama BENCE luffy bile zoro+sanji etmez

X Drake'in meyvesi antik türden. Ancak dinozorlar bu çağda bile yaşıyorlar. Eski zaman yaratıkları olduklarından böyle deniliyorsa, o halde olası bir ejderha meyvesi mitolojik değil, antik olacaktır. Zira bu canlılar da eskiden o dünyada yaşamış, hala yaşıyor bile olabilirler üstelik. Gördüğümüz kadarıyla doğal ortamındaki bir ejderhanın da, büyülü güçleri falan yok. Çıkacak ejderha meyvesi mitlerdeki gibi değişik güçlere sahip olanlar referans alınarak hazırlanmadıysa, meyve antik türden olmalıdır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık