Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kesinlikle değil, Haki terimini ilk defa Jaya'da Bbear'dan duyduk. Ama adam ölesiye Karanlık Logia'sını aramış. Çok yüksek ihtimal Haki açamıyor.
Sezebildiğine göre k.hakisi iyi bence. Meyvelerin avantajları çok. Mesela g4 Luffy haki ile vursan da esniyor adam belki bunu iptal edecek ve vurdu mu inletecek. Bu sadece bir örnek tabi. Logia savunması için de geçerli olur bu durum.

Roronoa Zoro

Evet şimdi görünce hatırladım.Böyle hakisi olan bir çocuğun 30m ödülü olması yeterli değildir tarzı bir şey diyordu.
İşte bu adam Ace ile savaşırken, meyvemin en güzel yanı şeytan meyvesini iptal ediyor diyor. Zavallı haki öğrenemiyor demek ki. Zoro da bile var la.

Roronoa Zoro

Sezebildiğine göre k.hakisi iyi bence. Meyvelerin avantajları çok. Mesela g4 Luffy haki ile vursan da esniyor adam belki bunu iptal edecek ve vurdu mu inletecek. Bu sadece bir örnek tabi. Logia savunması için de geçerli olur bu durum.
Sanmıyorum aga, Haki sezmek için K. Haki lazım mı? Kesinliği yok, benim tahminim Bbear'ın haki kullanamadığı yönünde.

İşte bu adam Ace ile savaşırken, meyvemin en güzel yanı şeytan meyvesini iptal ediyor diyor. Zavallı haki öğrenemiyor demek ki. Zoro da bile var la.
BB'nin pekte hakiye ihtiyacı yok.One Piece dünyasının en dayanıklı insanı belki de.Üstüne en yıkıcı meyvelerden birine sahip.Karanlık meyveside desen haki'ye göre çok daha kullanışlı direk şeytan meyvesini iptal ediyor.Haki kasmak yerine meyve üzerine yoğunlaşmış olabilir.Ama adam D.D. olan birine de haki olmadığın düşünmek büyük bir hata bence.

Zoro'da bile var kısmına gelirsek Zoro seride ki en güçlü iradeye sahip kişilerden biri.Sakki'side çok güçlü.Kılıç ustası olması zaten onu ruhani konulardada üstün yapıyor.Zaten fark ettiysen Oda onu Kenshine benzetiyor çoğu yönden.Adı bile benziyor.

Roronoa Zoro

BB'nin pekte hakiye ihtiyacı yok.One Piece dünyasının en dayanıklı insanı belki de.Üstüne en yıkıcı meyvelerden birine sahip.Karanlık meyveside desen haki'ye göre çok daha kullanışlı direk şeytan meyvesini iptal ediyor.Haki kasmak yerine meyve üzerine yoğunlaşmış olabilir.Ama adam D.D. olan birine de haki olmadığın düşünmek büyük bir hata bence.

Zoro'da bile var kısmına gelirsek Zoro seride ki en güçlü iradeye sahip kişilerden biri.Sakki'side çok güçlü.Kılıç ustası olması zaten onu ruhani konulardada üstün yapıyor.Zaten fark ettiysen Oda onu Kenshine benzetiyor çoğu yönden.Adı bile benziyor.
Bu adam bilmem kaç yüz yıl Haki kasmayıp Meyve Arayışını girmiş. Demek ki Haki öğrenmiyor hacı. Özellikle de karanlık meyvesini araması bana böyle düşündürüyor.

Zoro kısmına gelirsek, o zekayla açmış yani ne diyeyim. Sakki dediğin ise kana susamışlıktır. Ekstra bir güç vermez. En fazla dövüşte korkmamasını sağlar, avantajdır. Ayrıca Zoro Kenshin'nin horo'su olamaz.

Teach'in peşine keyfen düşmedi ki, hükümet Teach'ten yılın kazığını yiyince, Bonney'e karşılık savaş gemisi teklifini reddettiğini Akainu, yani kırmızı köpeklerini göndererek gösterdi. Akainu'luk bir durum yoktu ortada.

Kuzan ile dövüşmeside yine hükümetin onu desteklemesi sebebiyle oluyor, Sengoku ve çoğunluk Kuzan'ı isterken, hükümet Sakazuki diye tututuruyor, haliyle bu iki isim yine kapışmak zorunda kalıyor. Akainu'nun bir Yonko'ya kafa tutamayacağını Akainu'nun Whitebeard'in Squardo'dan kılıç yedikten sonra bile üstün gelememesinden ve Shanks'ın Marineford'a geldiğinde Akainu'nun bir şey yapamamasından anlayabiliriz. Akainu, Yonko sağ kolları ile iyi kapışır ama Yonko Kaptanına gücü yetmez.
Ben iki yıl sonra daha güçlü göreceğimizi düşünüyorum. Amiral-yonko-yardımcı kaptan güç seviyeleri ile ilgili görüşlerimiz hiç tutmuyor :D

Sakazukinin Wb ile dövüştükten sonra üstüne Shanks'e saldırmasını beklemek gereksiz olur bunu diğer yonkolar bile yapmayabilirler. 1
Zaten savaşın sonu gelmiş daha fazla zaiyata ne gerek var 2
Orada Shanks'e saldırması makul olacak tek kişi Sengoku idi çünkü asker hiyerarşisi diye birşey var onun ne haddine 3

Ben Yonkolar kadar güçlü olduğunu düşünmüyorum ama dövüşmüştür, yenilmiş olsa da.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 30)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık