Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sakazuki en az bir yonko ile dövüşmediyse Oda'nın trollüğü olur.

Beleşten filo amirali olmadı Kuzan gibi bir gücü 10 günlük savaşta yendi, Wb ile dövüştü, Teach'in ve tayfasının peşine tek başına düştü, karargâhı yeni dünyaya taşıdı, Gorousei'ye posta koydu vs. Beklentim büyük benim.

Luffy baygınken yapmıştı, kaido'yuda eğer ki o yaptıysa, kairoseki'li kelepçe falan takılıyken yapmışta olabilir veya kaido'yu punduna getirip yapmıştır. Akainu'dan beklenir böyle hareketler:gamyon:
Bunu mu demek istediniz?
"Luffy'i Akainunun elinden kaçırırlarken yapmıştı" :artiz:
Araya Marcodan Croc'a Jimbeiden Buggy'e kadar 50 kişi girmesine rağmen Luffy o yarayı aldı. Hem de ucucuna kaçırdı kalbini "Plot armor" sayesinde

Edit: Gençler nasıl yahu? Akainu'nun gerçekten böyle bir şey yapamayacağını düşünen var mı?

Zoro vs hawkins konusundan aklıma geldi

Roger ile Rayleigh arasında luffy ve zoro arasındaki kadar güç farkı varsa şayet şöyle bir durum ortaya çıkıyor

Garp > Rayleigh

Bu durumda sizce garptan eğitim alabilir mi luffy ya da eğitim demeyeyim de bak evlat gel benimle sana birşey gösterecem ( :D ) diyebilir mi diye merak içindeyim

Roger ile Rayleigh arasında luffy ve zoro arasındaki kadar güç farkı varsa şayet şöyle bir durum ortaya çıkıyor

Garp > Rayleigh

Bu durumda sizce garptan eğitim alabilir mi luffy ya da eğitim demeyeyim de bak evlat gel benimle sana birşey gösterecem ( :D ) diyebilir mi diye merak içindeyim
Lufy'yi en iyi Garp eğitirdi diye düşünüyorum. Ray kılıç üzerine akmış ama Garp safi yumruk. Luffy meyve yemeseydi daha bir hayvan olabilirdi, dağ parçalama antremanı yapardı.:D

Garp > Rayleigh

Zaten öyle bir durum vardı. Garp'ın üstünlüğünü kabul etmeyen yok herhalde.
Eğitime gelince gerek yok. Artık dövüşe dövüşe güçlenir.

Lufy'yi en iyi Garp eğitirdi diye düşünüyorum. Ray kılıç üzerine akmış ama Garp safi yumruk. Luffy meyve yemeseydi daha bir hayvan olabilirdi, dağ parçalama antremanı yapardı.:D
Hakkaten ya bence rayleigh zoroyu garpta luffyi eğitse çok şahane olurdu hakkı buydu ama bence garpla bişe olacak çünkü daha çekilmedi sahneden garp bey

Zaten öyle bir durum vardı. Garp'ın üstünlüğünü kabul etmeyen yok herhalde.
Eğitime gelince gerek yok. Artık dövüşe dövüşe güçlenir.
Eğitimden ziyade bi sır mı desem özel bi teknik mi desem monkey ailesine ait hatta burnunu oyarak dinle luffy şöyledir böyledir derken geliyor gözümün önüne

Sakazuki en az bir yonko ile dövüşmediyse Oda'nın trollüğü olur.

Beleşten filo amirali olmadı Kuzan gibi bir gücü 10 günlük savaşta yendi, Wb ile dövüştü, Teach'in ve tayfasının peşine tek başına düştü, karargâhı yeni dünyaya taşıdı, Gorousei'ye posta koydu vs. Beklentim büyük benim.
Teach'in peşine keyfen düşmedi ki, hükümet Teach'ten yılın kazığını yiyince, Bonney'e karşılık savaş gemisi teklifini reddettiğini Akainu, yani kırmızı köpeklerini göndererek gösterdi. Akainu'luk bir durum yoktu ortada.

Kuzan ile dövüşmeside yine hükümetin onu desteklemesi sebebiyle oluyor, Sengoku ve çoğunluk Kuzan'ı isterken, hükümet Sakazuki diye tututuruyor, haliyle bu iki isim yine kapışmak zorunda kalıyor. Akainu'nun bir Yonko'ya kafa tutamayacağını Akainu'nun Whitebeard'in Squardo'dan kılıç yedikten sonra bile üstün gelememesinden ve Shanks'ın Marineford'a geldiğinde Akainu'nun bir şey yapamamasından anlayabiliriz. Akainu, Yonko sağ kolları ile iyi kapışır ama Yonko Kaptanına gücü yetmez.

Garp > Rayleigh

Çocukken Garpın elinden geçti zaten.

Aynen ama garpa bakıyorsun yani hikayede hiçbir rolü yok nedir olayı bu kadar büyük ünvana sahip bir karakterin diye düşününce henüz luffyle tam olarak ilgilenmemiş havası yaratmıyor mu ?
Son savaşta önemli bir müttefik haline gelebilir ya da son anda düşüncelere boğulup savaş sırasında WGnin kötü taraf olduğunu anlayıp savaşın gidişatını değiştirebilir+ Coby'yi amiral yaparsa zaten herkes sussun Garp konuşsun. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 20)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık