Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

JamesLogan

Alabasta gibi olmaz.Croco'ya net yenilgiler almıştı ya da Kizaru'dan kaçması gibi bir kaçış yapmaz ki köramirale patladı zaten.En fazla Lucci gibi bir şey olur derim ben.O da en fazla.Hordy gibi de olablir ya da kötü ihtimal Doffy gibi olur.
He tamam şimdi sorun yok. :)

@Alpamis
@JamesLogan

Ben de diyorum ki sırf son düşman diye abartı bir şey beklemeyin. O son adam en fazla Yonkou seviyesi çıkar ki o da en fazla yani. Alın işte Kaido'nun unvanı ortada. O kişi ve Kaido hayattayken unvanın kimde olduğu ortada. Bu adam Kaido'dan güçlü çıkmaz en basitinden.

BB hakkında ise yine söylüyorum. Bu adam güçlenme aşamasında hala ama az kaldı,yakında çok sağlam terör estirecek.

İmpel Down'da Teach Luffy'i G2'deyken çekip tutuyor ve G2 durduruyor. G2'deyken kan akışı çok hızlı yani öyle pat diye kesilmiyor elbet sirkülasyon devam edecek biraz fakat bundan etkilenmiyor gibi. Demek ki Luffy'nin bedeni meyvesiz de G2'yi kaldırıyor. Peki ya G3'te bu olsaydı? Ya da G4'te? Kemikleri ve kasları bunu kaldıracak mı? Ya da Teach'in yamisi meyveyi değil de meyve kontrolünü mü kapatıyor?

İmpel Down'da Teach Luffy'i G2'deyken çekip tutuyor ve G2 durduruyor. G2'deyken kan akışı çok hızlı yani öyle pat diye kesilmiyor elbet sirkülasyon devam edecek biraz fakat bundan etkilenmiyor gibi. Demek ki Luffy'nin bedeni meyvesiz de G2'yi kaldırıyor. Peki ya G3'te bu olsaydı? Ya da G4'te? Kemikleri ve kasları bunu kaldıracak mı? Ya da Teach'in yamisi meyveyi değil de meyve kontrolünü mü kapatıyor?
Teach meyvesi için şeytan meyvesi güçlerini çekiyor dedi.Yani meyveyi iptal ediyor.Deniz gibi değil.Direkt meyve iptali oluyor gibi.

Buna bakarsak Teach'in dokunduğu G4'lü Luffy parçalanmalı.Ama Luffy parçalanamayacağına göre eski haline geri döner ya da o haliyle kalır hep.Bu daha mantıklı geliyor bana.Eskiye dönmeyip o hali ile kalakalır.

Yanına aldı onları. Hep birlikte birilerine çökecekler ama kim oldukları belirsiz. :/
Pek birşey gelmiyor aklıma ama MF'de daha doğrusu MF yolundaki Shanksa hala kini varsa ona doğru gider gibi geliyor tabi sadece tahmin benimkisi.
Kaido, alayına tek çöker. :D Kid'de atarlı bir kardeşimiz ne yapacağı belli olmaz.
Kaido deyince merak ediyorum Law'ın planını %30 yada %40 idi sanırım başarı oranı :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık