Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hayııııııııııııııııııııııııııırrrrr :)

Ondan demedim dostum. Ben kimseyi fan diye suçlamam. 1-2 kişi var onlar müstesna. Onların içinde de sen yoksun. Sadece şu açıdan değerlendirmek istedim. Bu sitede en iyi Mingo fanı kim diye sorsalar çoğu kişi @gyjbsch der. O açıdan. Yoksa senin Mingo'yu sevmenle ya da savunmanla ilgili bir sorunum yok :)
Sorun yok o zaman.

İddaanız zaten zaman aşımına uğrar, güncel değil. Konu Zoro- Shanks değil mi? Kaç sene sonra görebileceğimiz bir şey. Zoro da h. haki çıkar mı diye falan girin.
Forumda en fazla avatar ve parantez içine girebilirsin zaten.

Arkadaş adam Zoro fanboyluğu yaptığı ve siteye hakaret ettiği için defalarca ban yemiş, halen kendini diğerleri ile bir tutuyor, senin bu sitedeki kaçıncı üyeliğin diye sorarlar adama. Sen millete küfür et, sonra utanmadan gel buraya başkalarıda fanlık yapıyor ama de, sanki sorun sadece fanlık yapması. Ben bana ettiğin küfürleri çok iyi hatırlıyorum, başkalarına ettiklerini de hatırlıyorum, sonra halen utanmadan fanlıktan bahsediyorsun, olay senin fanlığı aşırı boyutlara getirmende yatıyor, süresiz ban yiyip başka üyelikler ile siteyi zamanında taciz etmende yatıyor ve bana ve başkalarına hakaret etmende, çoğu kişi bu yüzden sana takık durumda, Zoro fanboyu olduğundan değil, Zoro'yu severiz sevmeyiz orası bizim bileceğimiz iş zaten.

Arkadaş adam Zoro fanboyluğu yaptığı ve siteye hakaret ettiği için defalarca ban yemiş, halen kendini diğerleri ile bir tutuyor, senin bu sitedeki kaçıncı üyeliğin diye sorarlar adama. Sen millete küfür et, sonra utanmadan gel buraya başkalarıda fanlık yapıyor ama de, sanki sorun sadece fanlık yapması. Ben bana ettiğin küfürleri çok iyi hatırlıyorum, başkalarına ettiklerini de hatırlıyorum, sonra halen utanmadan fanlıktan bahsediyorsun, olay senin fanlığı aşırı boyutlara getirmende yatıyor, süresiz ban yiyip başka üyelikler ile siteyi zamanında taciz etmende yatıyor ve bana ve başkalarına hakaret etmende, çoğu kişi bu yüzden sana takık durumda, Zoro fanboyu olduğundan değil, Zoro'yu severiz sevmeyiz orası bizim bileceğimiz iş zaten.
Vurdu gol olduuuu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık