Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Adam yediğim lokmayı sayar gibi mesajlarımda Zoro yazıyor muyum yazmıyor muyum ona bakıyor yahu! Ağır işsizsin @Vaas. Bu yaptığın Roronoa Zoro'ya ne kadar kin duyduğunun bir göstergesidir. Utanmalısın.

Ayrıca benim Zoro yazdığımdan daha fazla sevdiği karakteri gündeme getiren arkadaşlarımız da var.

Misal, Sayın @Erkan12
Misal, Sayın @Alpamis
Misal, Sayın @gyjbsch

Onların gözüne gelmeyip Zoro'nun gözüne gelmesi R.Zoro'ya olan nefretini tasdikler nitelikte adeta. Yeri gelince her şeyden dem vururum ben. Takıntılı olma bu kadar. Anlaştık mı ?

Adam yediğim lokmayı sayar gibi mesajlarımda Zoro yazıyor muyum yazmıyor muyum ona bakıyor yahu! Ağır işsizsin @Vaas. Bu yaptığın Roronoa Zoro'ya ne kadar kin duyduğunun bir göstergesidir. Utanmalısın.

Ayrıca benim Zoro yazdığımdan daha fazla sevdiği karakteri gündeme getiren arkadaşlarımız da var.

Misal, Sayın @Erkan12
Misal, Sayın @Alpamis
Misal, Sayın @gyjbsch

Onların gözüne gelmeyip Zoro'nun gözüne gelmesi R.Zoro'ya olan nefretini tasdikler nitelikte adeta. Yeri gelince her şeyden dem vururum ben. Takıntılı olma bu kadar. Anlaştık mı ?
Sayın @Karolla 'yı da unutmayalım. Kendisinin üç lafından beşi Zoro idi. Ruhu şad olsun. :/

zoronun shankse denk seviyeye gelmesi bence kacınılmaz. çünkü zaten mihawk amiral gücünde falan olsa, hani eski 3 lünün az altında, zoro onu yenince direk amiral seviyesine cıkar. ee denkligi sagladı zaten. shankse iyice yakın olması içinde e.odanın ryuma ve rayleighe zoro üzerinden yaptıgı göndermeler bence yeterli bir arguman. ha shanksı gecemez, çünkü o paye luffye verilecek ama zaten halihazırda luffynin hayali shanksınkini yenicek tayfa bulmak, ee bence beckmanı yenebilecek bir adamında capını fazla kücültmemek lazım.

bu sartlarda tek bir sıkıntı var. e.oda zoroya houshoku haki vericekmi ? verirse genc rayleigh olabilir, buda asagı yukarı shankse tekabül eder. yok vermessede işte shanksle, mihawkın arasında, shankse yakın bir yerde olur. buda yeterli. sanjide mihawk , beckman, marco , jack gibi bir adam olsa monster triomuz zaten epey saglam olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık