Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sizce Sanji'nin bukalemun meyvesi yeme ihtimali var mı? Hem görünmez olmak istiyor hem de kuyruğu kaşlarına benziyor :D

Bence serideki en büyük yetersizlik grand line . Çünkü ilk bolumlerde grand line grand line mezarlık vs. Diyordu herkes. Grand linea girdiler ilk 1 2 bölüm firtina oldu. Sonra da 1 2 sefer haric hep güneşli relax bir hava gördük. Sonra new world dediler. Grand linein ilk yarısı cennetmis falan. Daha sonra new worlde girdiler. Ilk girdiklerinde deniz calkalaniyordu daha sonra 1 2 kez de dolu düştü o kadar. Onun dışında hava günlük güneşlik. Normal bir şekilde insanlar hayatını yaşıyor. Tamam gittikce düşman güçleri artıyor fakat fiziksel şartlar serinin başında ve seri icinde belirtildigi gibi olamadı. Bu durumdan rahatsızlık duyan tek kişi ben miyim ?

Bence serideki en büyük yetersizlik grand line . Çünkü ilk bolumlerde grand line grand line mezarlık vs. Diyordu herkes. Grand linea girdiler ilk 1 2 bölüm firtina oldu. Sonra da 1 2 sefer haric hep güneşli relax bir hava gördük. Sonra new world dediler. Grand linein ilk yarısı cennetmis falan. Daha sonra new worlde girdiler. Ilk girdiklerinde deniz calkalaniyordu daha sonra 1 2 kez de dolu düştü o kadar. Onun dışında hava günlük güneşlik. Normal bir şekilde insanlar hayatını yaşıyor. Tamam gittikce düşman güçleri artıyor fakat fiziksel şartlar serinin başında ve seri icinde belirtildigi gibi olamadı. Bu durumdan rahatsızlık duyan tek kişi ben miyim ?
İlk başta bazı şeylerin belirtildiği gibi olmayışı benide rahatsız ediyordu.
Ancak ilerledikçe bu seride böyle şeylerin hep olacağını düşündüm ve ondan sonra takmadım.Sanada bunlardan rahatsızlık duymamaya çalışmanı öneririm

İlk başta bazı şeylerin belirtildiği gibi olmayışı benide rahatsız ediyordu.
Ancak ilerledikçe bu seride böyle şeylerin hep olacağını düşündüm ve ondan sonra takmadım.Sanada bunlardan rahatsızlık duymamaya çalışmanı öneririm
Artik mecburen oyle yapıyorum zaten.
Yine de hoş bir durum degil

tam hakkını veremedi e.oda bende katılıyorum ama adam sıvamasınıda yapmıs. şimdi normal sartta sıradan olan her adam ölür zaten grandlineda. ama sanslı bir sekilde yırtanlar var diye bu oranın mezarlık oldugu gercegini degiştirmez.

luffy, zoro ve sanji gercekten cok güclü tiplerdi. zaten luffynin potansiyeli milyonda hatta d. olmasıyla milyarda bir gelen bir potansiyeldi, üstüne birde seytan meyvesi vardı. ee zoro ve sanjide asırı güclü özel insanlardı bunların üstüne naminin muazzam rotacılık yeteneklerinide eklersen bizim tayfa için işler kolaylastı.

dikkat et belkide 1000 korsan yola cıktı. ama sadece özel tasarlanmıs supernovalar ulasabildi grandlineın sonuna. ve dikkat hepside özel meyve güclerine sahipler, luffy dahil.

grand lineda meyve seni ilerletiyor, yeni dünyada ise üstüne haki koyman gerekiyor. yoksa yeni dünyada mezarlık olur.

ve algıda hata yapıyorsun. yeni dünya dahil tüm o çizgi grand line. sadece ikinci yarısına yeni dünya demişler. çünkü orda dünyaya hükmeden wgnin dısında en güclü 4 korsan hüküm sürüyor ve orası bambaska bir dünya yani.

Çok doğru düşünüyosun başından beri bende böyle düşünüyorum.Grand Line ile ilgili beklentilerim vardı.Ama seri aynı tas aynı hamam devam etti.New worldden sonraki saçmalıklar iyice bezdirdi zaten pek de bi beklentim yok artık seriden.Sana tavsiyem sende pek birşey bekleme seri sürekli kendini tekrar ediyor.Düz olduğu gibi takip et belki zevk alırsın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık