Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Merhaba ben henüz üye oldum ve sormak istediğim birkaç soru var. Bilen birileri cevap verirse memnun olurum.

1. Olarak (animede) tayfa punk hazart da iken, şu balçık dev şekeri yiyip zehirli gaza dönüştüğü sirada kizagin içinde elmalarla dolu bir sepet vardı ve birden bire elmalardan biri şeytan meyvesine dönüşüyordu hikâyeyle bir bağlantısı var mi? Anlatılmak istenen bir şey mi var?

2. Olarak teach bildiğiniz üzere bsakalin meyvesini çalıyordu. Ve çeşitli yerlerde aslında teach in bir meyvesinin daha olduğu antik zoan cerberus olduğu bi sayede 3 meyve yiyebildigi söyleniyordu. Teach bildiğiniz gibi yami yami no mi sayesinde beyazsakalin meyvesini caliyor(kesin bir şey değil sanırım öyle varsayılıyor da olabilir) peki eğer sadece teach yami yami ile şeytan meyvesi calabiliyorsa, colessium da burgess neden önce luffy nin ardından sabonun meyvesini çalmaya çalıştı? Meyve çalabilen tek kişi karasakal değil mi yani?

Son olarak sanırım mangada bir yerde teach in güçlü meyveleri topladığı yaziyordu. Sizce teach 2 veya 3 den daha fazla meyve vücudunda barindirabiliyor mu?

Cevabınız için arigato :D
İlk sorundan yola çıkarak manga okumadığın kanısına vardım, bu yüzden spoiler içinde cevap vereyim. Bakmak istersen bak.
1
Onlar Caesar Clown'un ürettiği yapay şeytan meyveleri. O gaz ve Sad diye bir madde ile yapay zoan meyveleri üretiyor Doflamingo adına ve Kaidou'ya satıyorlar. Kaidou bu zoan meyvelerini kullananlardan bir ordu kurmuş ve şimdiden 500 askeri var. Bu üretimin Kaidou ayağı henüz gösterilmedi. hikayeye katkısı çok büyük bu meselenin zira meyvelerin sırrı bu olay üzerinden açıklanacak diye tahmin ediliyor.

Sorduğun ikinci ve üçüncü soruların cevabı şimdilik sadece şahsi yorum ve tahmin olarak kalabilir. Haklarında hemen hiçbir bilgi verilmedi zira.

İlk sorundan yola çıkarak manga okumadığın kanısına vardım, bu yüzden spoiler içinde cevap vereyim. Bakmak istersen bak.
1
Onlar Caesar Clown'un ürettiği yapay şeytan meyveleri. O gaz ve Sad diye bir madde ile yapay zoan meyveleri üretiyor Doflamingo adına ve Kaidou'ya satıyorlar. Kaidou bu zoan meyvelerini kullananlardan bir ordu kurmuş ve şimdiden 500 askeri var. Bu üretimin Kaidou ayağı henüz gösterilmedi. hikayeye katkısı çok büyük bu meselenin zira meyvelerin sırrı bu olay üzerinden açıklanacak diye tahmin ediliyor.

Sorduğun ikinci ve üçüncü soruların cevabı şimdilik sadece şahsi yorum ve tahmin olarak kalabilir. Haklarında hemen hiçbir bilgi verilmedi zira.
Aman tanrım ne kadar da bilgili :rolleyes:

Togrul

Herkese teşekkürler :)

Burgess konusunda kesin bir şey yoksa kendi fikrimi söyleyeyim. Bence teach nasıl olduysa 2(belkide daha fazla) seytan meyvesini tek bir bedende kullanmanın bir yolunu buldu ve bunu güvendiği tayfa arkadaşlarıyla paylaştı tayfasida güçlü meyveleri tek tek topluyor. Gerçi teach ile ilgili kerberus teorisi fazla gerçekçi geliyor ama her dilde pelesenk olmuş bu teoriyi oda önceden düşündüyse bile simdi kurgudan çıkarmıştır bence.

Herkese teşekkürler :)

Burgess konusunda kesin bir şey yoksa kendi fikrimi söyleyeyim. Bence teach nasıl olduysa 2(belkide daha fazla) seytan meyvesini tek bir bedende kullanmanın bir yolunu buldu ve bunu güvendiği tayfa arkadaşlarıyla paylaştı tayfasida güçlü meyveleri tek tek topluyor. Gerçi teach ile ilgili kerberus teorisi fazla gerçekçi geliyor ama her dilde pelesenk olmuş bu teoriyi oda önceden düşündüyse bile simdi kurgudan çıkarmıştır bence.
Karanlık meyvesi sayesinde meyveleri alabiliyor ve fazlasını yiyebiliyor şuan bildiğimiz kadarıyla.
Meyve toplama işi meyve sahiplerini yakalayıp zorla meyvelerini alıp iyi olanları tayfasına veriyordur. Adamlarına veriyordur bir sürü adamı olmuştur artık.
Tabi 2 tane yiyebilen adamı 3'ü 4'ü niye yiyemesin olabilir tabi. Ama Cerberus ile alakası yok bence.

@Togrul ,http://www.turkcraft.com/One_Piece/676/6

Bu sayfa meyvenin şeytan meyvesine dönüştüğü an.Seriyi izle veya oku zaten smile ile ilgili bilgin olacak onun için fazla anlatmaya gerek yok bir nevi spoiler yersin okumadan ileriyi öğrenirsen.

Bir de o elmanın şeytan meyvesine dönmesinin teori kısmı da çıkabilir.Bir yerde okumuştum şeytan meyvesi kullanıcısının öldüğü yere yediği meyvenin aynısını getirince,direk o meyveye geçebilir o meyve özelliği diye. Tabi daha ince bir anlatım vardı da kabaca anlattım.Bu BB'nin WB'nin meyveyi nasıl aldığını açıklar doğru ise, çoğu kişinin dediği gibi karanlık meyvesiyle de alakalı olabilir tabi.Diyeceksiniz peki kim öldü de orada o meyveye geçti slime zoan yemiş gazdı yanlış hatırlamıyorsam bu da teoriyi destekliyor kim yazmışsa iyi yazmış mantıklı :) .

Teori burada daha mantıklı geliyor tabi çünkü smile meyveleri uzun bir süreçten geçiyor olmadna önce bunu DR' da gördük.Sanırım vermiş bütün bilgiyi Oda :) .Şeytan meyvelerinin nasıl alındığını öğrendik sanırım BB tayfası tarafından.

Son düzenleme:

Togrul

@Togrul ,http://www.turkcraft.com/One_Piece/676/6

Bu sayfa meyvenin şeytan meyvesine dönüştüğü an.Seriyi izle veya oku zaten smile ile ilgili bilgin olacak onun için fazla anlatmaya gerek yok bir nevi spoiler yersin okumadan ileriyi öğrenirsen.

Bir de o elmanın şeytan meyvesine dönmesinin teori kısmı da çıkabilir.Bir yerde okumuştum şeytan meyvesi kullanıcısının öldüğü yere yediği meyvenin aynısını getirince,direk o meyveye geçebilir o meyve özelliği diye. Tabi daha ince bir anlatım vardı da kabaca anlattım.Bu BB'nin WB'nin meyveyi nasıl aldığını açıklar doğru ise, çoğu kişinin dediği gibi karanlık meyvesiyle de alakalı olabilir tabi.Diyeceksiniz peki kim öldü de orada o meyveye geçti slime zoan yemiş gazdı yanlış hatırlamıyorsam bu da teoriyi destekliyor kim yazmışsa iyi yazmış mantıklı :) .

Teori burada daha mantıklı geliyor tabi çünkü smile meyveleri uzun bir süreçten geçiyor olmadna önce bunu DR' da gördük.Sanırım vermiş bütün bilgiyi Oda :) .Şeytan meyvelerinin nasıl alındığını öğrendik sanırım BB tayfası tarafından.
Mantıklı aslında punk hazard da elma direk şeytan meyvesine dönüşüyordu. Smile fabrikasında is bir meyve elde edebilmek için uzun bi süreç gerekiyordu tamamlanmamış meyveler falan vardı. Ayrıca yapay şeytan meyvelerinin şekilleri farkliydi.

Burda Moria ve Enel Dresrosa da oyuncak halinde diye goygoy çeviriyoduk o muhabbet yalan oldu sanırsam dimi beyler?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 14)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık