Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

JamesLogan

Shanks zaten yonkou belki de serideki en güçlü karakter(ihtimali var)
Nasıl bir abartma yaptı ki? Gidip 3 yonkouyu aynı anda alır demedikten sonra?
Tartışma sayfalarca sürmüştü sende vardın sanırım orada.Shanks'ın pek bir olayını görmediğimiz halde bütün yonkou'ları aldırdıkları için pek iyi şeyler düşünemiyorum. Wb'nin genç halini aldırmışlardı falan, bana komik geldi.

Tartışma sayfalarca sürmüştü sende vardın sanırım orada.Shanks'ın pek bir olayını görmediğimiz halde bütün yonkou'ları aldırdıkları için pek iyi şeyler düşünemiyorum. Wb'nin genç halini aldırmışlardı falan, bana komik geldi.
Bana olağan geldi. Kimsenin pek olayını görmedik.
Shanks'ın alma ihtimali var sonuçta olabilir. Kesinlikle alamaz diyemeyiz.

Şimdi tartışmanızın dışarısını çıkacağım ama benim şöyle bir düşüncem var.Dressrosa Arc'ında Oda , "Usopp" üzerinden eleştiri almamak için Usopp'a yöneldi .Sanji zaten güçlü bir eleman onu da diğer Arc'larda oynatır diye düşünüyorum.

JamesLogan

Bana olağan geldi. Kimsenin pek olayını görmedik.
Shanks'ın alma ihtimali var sonuçta olabilir. Kesinlikle alamaz diyemeyiz.
Bana göre Shanks'ın seride alamayacağı 3 karakter vardır. Roger'ı bir kenara koyarsak.Garp,Wb bunlara ek olarak birde Kaidou'yu düşünüyorum gücünü görmediğimiz için kesin bir şey söylemek istemem ama bize lanse edilen bu yönde. Çok iyi bir şekilde dövüşür ama alamaz.

Çünkü onun hakisi ve 3 kılıcı var.800'e yakın bölüm olan seride kaptanından güçlü olan tek karakter.Kaptanı anakarakter olmasının hiç bir önemi yok.Onu hep başkaları övüyor.Kendi sölediklerinin önemi yok.Yaptıkları yeter.Güçlü sayılabilecek kimseyle dövüşmedi çizik bile almadı 300 bölümdür.Amiral bile tırstı.İşte bu yüzden Zoro > Kaido pardon Luffy.
Sen dalga geçiyosun ama bunları al bak Zoro>Luffy diye önüme sürecekler var :(
Doğru söylüyorsun. Bir aralar bir Shanks fanı vardı ismini zikretmeyeyim şimdi. Shanks'tan soğutmuştu beni. He diyip geçeceksin onlara.
Zor o ama deneyeceğim
Seni kim kızdırdı.:S

Yalnız Zoro ve Luffy eşit veya denk diyen şuan için rahatlıkla diyebilir. Çünkü senin dediğin gibi tüm tekniklerini görmedik. Zoro'yu kötü bir duruma da sokmadı. Gücü veya sınırları hala muamma. Enies loby için bak fark vardı. Luffy, Lucci'yi orada tutmasa tüm tayfasını katledileceği falan söylendi. Şimdi isteyen güç basabilir. Bariz Zoro bak güçsüz diyebileceğin bir durum yaşanmadı. 2 yıllık eğitim var ortada.
Beni katmayın olaylara. Ben vs tartışmıyorum artık.:S

Zoro fanları bitmiş.:D Birisi kafasını kaldırdı 5-6 kişi kombo yaptılar resmen.
Zoro Luffy ve Law'ın yakaladıpı fırsatları yakalasa Dof'a tek atarmış :( Bu. başka bişey demiyolar.La atarda nasıl atar mesele o.Bişey de Zoro şöyle de böyle de mabadından bi kılıç daha çıkartıp dört kılıçla savaşır öyle tek atar de.ama yok.

Bana göre Shanks'ın seride alamayacağı 3 karakter vardır. Roger'ı bir kenara koyarsak.Garp,Wb bunlara ek olarak birde Kaidou'yu düşünüyorum gücünü görmediğimiz için kesin bir şey söylemek istemem ama bize lanse edilen bu yönde. Çok iyi bir şekilde dövüşür ama alamaz.
VS'lerde çok faktör ön plana çıkıyor emin olamayız bundan. Yarın bir gün Oda Roger'ın gençliğinden farkı yok dese Shanks için şaşırmam.
Çünkü o tarzda bir İMAJI var karakterin. Ana karakterin İDOLÜ.

Sen dalga geçiyosun ama bunları al bak Zoro>Luffy diye önüme sürecekler var :(

Zoro Luffy ve Law'ın yakaladıpı fırsatları yakalasa Dof'a tek atarmış :( Bu. başka bişey demiyolar.La atarda nasıl atar mesele o.Bişey de Zoro şöyle de böyle de mabadından bi kılıç daha çıkartıp dört kılıçla savaşır öyle tek atar de.ama yok.
O yorumları gördüm ve bak (Dofy=ben) cevap yazmadım. Sen düşün gerisini.

Bu sahneyi daha önce paylaşan oldu mu bilmiyorum, ama eski bölümleri okurken şöyle bir ayrıntı dikkatimi çekti.

Bu Jinbe'nin anlattığı Fisher Tiger geçmişi. Orta panelin en solunda kaçan üç kişi görülüyor, sanırım bunlar Hancock ve kardeşleri.

Bu da Hancock'un anlattığı kendi geçmişi. Boylar ve koşma şekli neredeyse aynı. Güzel bir ayrıntı olmuş.

Bu sahneyi daha önce paylaşan oldu mu bilmiyorum, ama eski bölümleri okurken şöyle bir ayrıntı dikkatimi çekti.

Bu Jinbe'nin anlattığı Fisher Tiger geçmişi. Orta panelin en solunda kaçan üç kişi görülüyor, sanırım bunlar Hancock ve kardeşleri.

Bu da Hancock'un anlattığı kendi geçmişi. Boylar ve koşma şekli neredeyse aynı. Güzel bir ayrıntı olmuş.

Animede direk gösteriyordu onları herhalde. Öyle hatırlıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık