Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bugün biraz gerginsin sen sanki ? :D
Yaa bazı fanlar var adamı hasta ediyorlar.Bak belli bi kesime demiyorum.Zoro fanlarına Shanks fanlarına Luffy fanlarına Sanji fanlarına falan özel olarak değil bu laflarım.Bi karakter oluyor 10 numara adam tam benim seveceğim tipte bi karakter,geliyo bi hardfanı bi abartıyo bi abartıyo karakterden soğutuyor valla..Bazı hardfanlarda bilmem neye sürülecek akıl yok valla.

Doriki yada güçle haki çok farklı kavramlar. Her haki uyandıran potansiyelli olsaydı ... :( Bu işin Rebeccası, Tashigisi Kuja savaşçıları vs ohooo...
Bahsettiğimiz kişi, mangakanın ilerde Luffy'nin karşısına çıkarmayı düşündüğü ve kendisine amiral olma hayalini verdiği kişi Coby. Sümüklü Rebecca'nın ne hayali var ? Tashigi'nin ? Kuja savaşçılarının ? :gamyon:

JamesLogan

Yaa bazı fanlar var adamı hasta ediyorlar.Bak belli bi kesime demiyorum.Zoro fanlarına Shanks fanlarına Luffy fanlarına Sanji fanlarına falan özel olarak değil bu laflarım.Bi karakter oluyor 10 numara adam tam benim seveceğim tipte bi karakter,geliyo bi hardfanı bi abartıyo bi abartıyo karakterden soğutuyor valla..Bazı hardfanlarda bilmem neye sürülecek akıl yok valla.
Doğru söylüyorsun. Bir aralar bir Shanks fanı vardı ismini zikretmeyeyim şimdi. Shanks'tan soğutmuştu beni. He diyip geçeceksin onlara.

Luffy-Zoro eşit diyenleri cidden anlamıyorum.Ortada fol yok yumurta yok kalkmış eşit diyorlar.Eğer bişey öne sürüyorsan aksi yöndeki ifadeleride çürüteceksin :/ Mesela Carpe onlar eşit değil diyor mangadan bi sayfayı gösteriyor,Alpamis eşit değil diyor gidiyor Zoro'nun Pica'ya dediği şeyleri örnek veriyor.Sen ne diyosun Luffy Zoro eşit demekten başka?He he haki konusu derinleşince ikisi eşit olur. :(
Seni kim kızdırdı.:S

Yalnız Zoro ve Luffy eşit veya denk diyen şuan için rahatlıkla diyebilir. Çünkü senin dediğin gibi tüm tekniklerini görmedik. Zoro'yu kötü bir duruma da sokmadı. Gücü veya sınırları hala muamma. Enies loby için bak fark vardı. Luffy, Lucci'yi orada tutmasa tüm tayfasını katledileceği falan söylendi. Şimdi isteyen güç basabilir. Bariz Zoro bak güçsüz diyebileceğin bir durum yaşanmadı. 2 yıllık eğitim var ortada.
Beni katmayın olaylara. Ben vs tartışmıyorum artık.:S

Zoro fanları bitmiş.:D Birisi kafasını kaldırdı 5-6 kişi kombo yaptılar resmen.

Ama şimdi burada duracaksın. Coby'de k.haki açtı ama çocuğu yerden yere vuruyorsun. Nerede adalet ? Hem onda yürekte var. :(
Coby'i sayma.Usopp bile Coby'den iradeli.Coby hala Luffy-san Luffy-san diye dolaşıyor .H.haki açsa bile bu karakterle güçlü biri olması çok zor.Ama Usopp öyle mi adam ortalıkta kaptanım diye geziyor.Gerçekten 8 bin adamı var üstelik ilk fırsatta God oldu.Coby bunları yapabilir miydi ? Gel Luffy-san sen önden buyur derdi.

Minnet duymakla kişilik yoksunu olmak farklı.Bak Robin-chan'a Luffy'e herkesten çok minnet duyuyor ama tam bir kişilik abidesi.Serideki en sağlam karakterkerlerin başında geliyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık