Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy zaten hızlı geliyor, üstelik kolunu uzatmış. Bu mal de Soru yapıp direkt üstüne gelince, bir yumrukta perte çıkar işte böyle.
Coby bir şekilde yetişecek luffy'e. Haaa luffy'i yine yenemiyecektir ama kafa kafaya çarpışacak güce ulaşacak, oda bunu için adama şekil bile yapmış, yani gelecek için hazırlıyor çocuğu.

Garp, onu bir olay sonucu sıkı bir eğitime alabilir chinjao olayındaki gibi veya meyve yiyeyebilir coby, en olmadı Coby münzevi bir şekilde kendini geliştirir.

Marineford'dan önce Bogart'a emanet etmiş olabilir bu ikiliyi ama Garp marineford sonrası emekli olduktan sonra Coby'i çalıştırmıştır. Helmeppo'yu da Bogart çalıştırmıştır diye tahmin ediyorum, Helmeppo'da bogart gibi kılıç kullanıyor.

Son düzenleme:
Coby bir şekilde yetişecek luffy'e. Haaa luffy'i yine yenemiyecektir ama kafa kafaya çarpışacak güce ulaşacak, oda bunu için adama şekil bile yapmış, yani gelecek için hazırlıyor çocuğu.

Garp, onu bir olay sonucu sıkı bir eğitime alabilir chinjao olayındaki gibi veya meyve yiyeyebilir coby, en olmadı Coby münzevi bir şekilde kendini geliştirir.

Marineford'dan önce Bogart'a emanet etmiş olabilir bu ikiliyi ama Garp marineford sonrası emekli olduktan sonra Coby'i çalıştırmıştır. Helmeppo'yu da Bogart çalıştırmıştır diye tahmin ediyorum, Helmeppo'da bogart gibi kılıç kullanıyor.
Coby ve Luffy ile kafa kafaya çarpışmak, ne kadar alakasız iki terim. Bir de bunu Amiral yapacaklar. Adamların içinde bile Amiral olacak güçte kimse bulamamışlar ki, dışardan bulmuşlar.

Coby amiral olacak elbet. Adamın gelişimi harika.
Bazıları o kadar gelişti Luffy'den tek yedi diyor ama bir şeyi unutuyor. Bu adam kaç yıldır eğitim alıyor?
Zoro,Luffy,Sanji kaç yıldır eğitim alıyor?
Smoker kaç yıldır alıyor?
Bu kıyasla geldiği nokta çok iyi.
Kaç yıl sonra olur bilmiyorum ama bu adam amiral olur. Güzel de bir meyve verirler oh.
Büyük ihtimal Luffy KK olup dünya hükümetini fethettiğinde Coby yeni denizcilerde amiral olacak.

Vegapunkun esinlenildiği kişi müfettiş gadget olacak bence orasından burasında mekanik techizat çıkaran bir bilim adamı.

Diğer tahminim ise Bigmom ile ilgili.
Bunlar 3 kız kardeş çıkacak . 3 gözlü olan ufak ,charlotte 2 gözlü orta , birde tek gözlü ablaları.Böyle bir masal vardı ordan esinlenme.
Tam aklımda olan şey.

Ciddiyim. Zaman atlaması ve çok sağlam bir meyve olmadan, Luffy'ye denk gidemez Coby. Biz Luffy'ye Amiral dövürecek seviyeye geldik, sen dünkü Coby'den bahsediyorsun. Seri sonunda o güce ulaşması da önemli değil. Seri bitmiş sonuçta.
Luffy Amiral dövecek seviyeye gelirken, coby'de amiral seviyesine gelecek. Coby'deki inanç ile Luffy'deki aynı ama farklı yollardalar, ileride kesin bir şeyler olacak ve Coby muazzam bir güce ulaşacak. Ben Coby'nin luffy'e yetişeceğine inanıyorum, gerisi oda'nın bunu bize nasıl yedireceğine ve açıklayacağına kalıyor.

Garp = Coby
Bogart = Helmeppo

Luffy Amiral dövecek seviyeye gelirken, coby'de amiral seviyesine gelecek. Coby'deki inanç ile Luffy'deki aynı ama farklı yollardalar, ileride kesin bir şeyler olacak ve Coby muazzam bir güce ulaşacak. Ben Coby'nin luffy'e yetişeceğine inanıyorum, gerisi oda'nın bunu bize nasıl yedireceğine ve açıklayacağına kalıyor.
Luffy zaten büyük ihtimal en hızlı gelişen karakter.
Coby'yi Roger-Ray-san,Garp,Wb,Kaido falan birlikte eğitip 2 meyve yedirseler yetişemez.
Coby daha Kaptan , Luffy belki G5 ile Yonkou indirebilir şuan.
Aradaki fark? Koramiraller bile tek yiyor güçlü adamlardan.
O fark anca Luffy tam gücüne kavuşup gelişimini durdurduğunda kapanmaya başlar. Yani seri sonu.

Garp = Coby
Bogart = Helmeppo
Yahu Luffy'de ki inanç ile Coby'de ki inancı nasıl kıyaslıyabiliyorsun.:S Coby belki Amiral seviyesine felan gelecektir. Ama Luffy'nin rakibi olabilecek bir pozisyonda şu an için düşünemiyorum. Şu an için düşünmekde imkansız yani.

Coby bile Amiral olabileceğinde tereddüt yaşarken , Luffy'nin ona olan inancı bile çok daha fazla.:S Evet inanç konusunda aynılar. Coby ne irade ne inanç ne de kararlılık konusunda yanından geçemez Luffy'nin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık