Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Nickinden dolayı tam düşüncemi söylemiyorum şimdi ama Smokerdan çok şey bekliyordum. Biraz hayal kırıklığı oldu sanki. İleride belki iadei itibar yapar Oda. Bunu isterim şahsen.
Ben hayal kırıklığına uğramadım, gücü tam beklediğim seviyede çıktı. Üstelik motoru var, daha ne olsun? Smoker güçten ziyade, fikir adamı. Hep kilit rollerde oynadı. Mesela o olmasaydı, Dressrosa da şu an çok farklı bir durum yaşanıyor olurdu. Şu aşağıdaki sahne bile, Oda'nın onu diğerlerinin altında görmediğinin kanıtı bana göre;

Ben hayal kırıklığına uğramadım, gücü tam beklediğim seviyede çıktı. Üstelik motoru var, daha ne olsun? Smoker güçten ziyade, fikir adamı. Hep kilit rollerde oynadı. Mesela o olmasaydı, Dressrosa da şu an çok farklı bir durum yaşanıyor olurdu. Şu aşağıdaki sahne bile, Oda'nın onu diğerlerinin altında görmediğinin kanıtı bana göre;

Sempati duyduğum bir karakter daha önde olmasını beklerdim. Bu resimdeki konumu da o arc için geçerliydi evet ama adam herkesten ayar yedi o arc da bile hiç hoşuma gitmemişti o hali.

Sempati duyduğum bir karakter daha önde olmasını beklerdim. Bu resimdeki konumu da o arc için geçerliydi evet ama adam herkesten ayar yedi o arc da bile hiç hoşuma gitmemişti o hali.
Law ile olan dövüşünde, beklemediği bir saldırı sonucunda gitti. Vergo ile de yenmek için dövüşmedi zaten. Doflamingo'yu söylemeye gerek yok. Law ve Luffy bile ne kadar uğraştı adamla.

Smoker'ı o hallerde görmek istemezdim işte. En azından Vergo'yu kendi başına alabilsin isterdim.
Dediğim gibi, ana amaç yenmek değildi. Zaten çok kısa bir süre kalmıştı gazın odaya dolmasına. Vergo gibi bir adamı Luffy bile döve döve o kadar kısa sürede yenemezdi. En pratik yol Law'du, öyle de yaptılar.

Bizim tayfa, Kid'in tayfası , BB ve Shanks'in tayfası bu tayfalarda diğer tayfalara oranla 2.adam Kaptana daha yakın güçte
Bunların durumu da Wb-Marcodur. Shanks ile Beckmann, Kid ile Killer, Luffy ile Zoro da bu şekildedir. Yani Shanks da Beckmann da yonkou seviyesi olamaz. Biri yonkou adamıysa amirale yakın ya da amiraldir. Biri Akainu öbürü Kuzan değildir ki denk veya yakın demek bunu işaret eder. Denk veya eşit değiller kısacası. Denk veya yakın dediğin Zoro, Sanji veya Akainu, Kuzan, Borsalino veya Wb, Shanks falandır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık