Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

JamesLogan

Oro Jacksonda böyle bir muhabbet dönmüş. Genel olarak Zoro Kaidounun oğlu ve Kaidou onu kaybettiğini düşünüp intihara falan kalkışıyormuş aynı zamanda dayanılıklılığını ondan almıştır falan. Zoronun içinde şeytan var Kaidou da öyle olabilir yani bir oni(şeytan) olabilir demişler.
Çok zorlama gibi duruyor. :(

Oro Jacksonda böyle bir muhabbet dönmüş. Genel olarak Zoro Kaidounun oğlu ve Kaidou onu kaybettiğini düşünüp intihara falan kalkışıyormuş aynı zamanda dayanılıklılığını ondan almıştır falan. Zoronun içinde şeytan var Kaidou da öyle olabilir yani bir oni(şeytan) olabilir demişler.

Her şey insanın istediği gibi olmuyor ne yazık ki. :(
Bu Luffy'nin düşündüğü mantığa aykırı değil ki ?

Biliyorum izin vermeyeceğim güçleneceğim diyor kabul ama her şey sözle olmuyor işte. Kayıplar, mağlubiyetler vs illa olacaktır, oldu. Bu da One Piece için pozitif sayılabilecek bir durum aslında.
Artık korumak istediği biri ölür mü bilemiyorum. Belki ölecek duruma gelebilir ama kayıp olacağını sanmıyorum.:)

Artık korumak istediği biri ölür mü bilemiyorum. Belki ölecek duruma gelebilir ama kayıp olacağını sanmıyorum.:)
Şimdi Big Mom gemide olup Sanjileri öldürse ne olacaktı? Her şeyi tek başına göğüsleyemezsin unutma bu Luffy bile olsa olmaz. Luffy ancak elinden geleni yapmanın sözünü verebilir ama büyük konuşmak yersiz zira o Bellamy ile uğraşırken Law ne hale geldi. Yani Luffy'ye bu kadar çok sorumluluk ve anlamı kendi bile yüklememeli çünkü hiç kimse her şeye ve herkese yetişemez.

Cedric

Örnek biraz değişik gelebilir ama bu sahnenin gerçekleşebileceğini düşünüyorum, İchigo vs Aizen, Aizen ichigonun kılıcı tuttu ve en sonunda bunu İchigo yapmıştı, tabi bu örnekler manga bosslarından ama ben sahne olarak bu tarz bir şeyi görebileceğimizi düşünüyorum. ( Son boss Cobby oluyormuş bir de :confused: yok canım daha neler :hhh: ) Cobby'e gelirsek az kalsın Akainu tarafından delinecekti, ve bence bu sahne yine gerçekleşebilir tabi bu sefer Cobby güçlenmiştir ve karşı koyabilecek ya da direnebilecek bir seviyeye gelmiş olacaktır. Cobby ilerisi için düşünülmüş bir karekter olarak görüyorum yani ileri de bu adam ne kadar kendini geliştirmiş dedirttirebilir.

LastiktenAdam

Coby Akainu karşısında direnebilecek seviyeye geldiği an (ts felan olmazsa tabi) Oda bizim tayfayı ve Luffy'i öldürsün biz Coby'i izlemeye devam edelim. Hükümeti de o yıksın, one piecei de o bulsun. Yani Luffy'den daha potansiyelli bir insandır demekki onu izleyelim. Max. iyi seviye bir koramiral olarak kalmalı bence.

O Zoro'nun içindeki şeytan bu tür değil bence. Şeytan meyvesindeki şeytanlardan o yüzden sanmıyorum..
Edit: Aynı sitede Hajrudin ilerde nakama olacak diye iyi bir teori var tutabilir gerekçeleri iyi. Zaten tayfaya bir elbaf devi katılacağı konusunda konsensüs var :)

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık