Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Onu mangakaya soracaksın. Bu kadar bugu ben çizmedim.
Kizaru ışık meyvesi yedi diye etrafında olanlar ona o hızda hareket eden birisinin yapacağı gözlem şeklinde görünmüyor. Evet Kizaru çok hızlı hareket edebilecek birisi. Ama bu tepki hızının da aynı şekilde olduğu anlamına gelmiyordur.

Oksijensiz kalan vücutta olur o kadar. Nami'nin işsizliği o. Cc ve Monet Luffy'yi öldürüyordu neredeyse ona bakarsan. Her an aynı değerlendirilemez o an hasarlıydı adamın vücudu. Daha dikkatli değerlendirip öne sürün böyle şeyleri. Oksijensiz kalmış üstüne ciddiye almadığı ve hasarlı olduğu için bacağı çatlamasına rağmen ağzına ağzına vurdu Vergonun. O vsnin galibi Sanjidir.
O vsnin galibi yok bana gore. He sonuna kadar kapışsalar sanji alırdı vergoyu bence. La sakasına dedım zaten, zoroda kılıcını yalan ettırmıstı demizcinin birine. :D

kör topal

Çok zorluyorsun, kabul et artık WB'nin ne kadar ezik ve ne kadar balon olduğunu. :(
Marinefordda Wb tamam güçsüzdü çünkü hakisi tükenmişti ve 3 amiralde logiaydı ama bu Wb nin güçsüz oldugunu göstermez. En güçlü zamanlarında yani 40 yaşlarında olsaydı şu an marineford diye birşey kalmazdı ortada. Bide Wb ezikse bu serideki tüm karakterler çöptür.

Marinefordda Wb tamam güçsüzdü çünkü hakisi tükenmişti ve 3 amiralde logiaydı ama bu Wb nin güçsüz oldugunu göstermez. En güçlü zamanlarında yani 40 yaşlarında olsaydı şu an marineford diye birşey kalmazdı ortada. Bide Wb ezikse bu serideki tüm karakterler çöptür.
Hımmm... Biz ona şey diyoruz, 'halamın sakalı olsa amcam olurdu'.

WB mf de genç olsa büyük değişiklikler olur savaşta öyle bi durumda Akainu şimdi ölüydü hatta bir tane daha amiral öbür yolun yolcusu olurdu ama savaşı kaybeden taraf WB olurdu ha tabi kk seviyesi öyle aşırı über olsa 3 amirali aynı anda alsa falan kazanan taraf olur ama okadar über olmaz enfazla 2 amirali aynı anda ikiye tek harcar ama üçüncü sıkıntı olur neyse kaybeder Wb.Ama shicibukailer o savaşa gitmese kazanan WB olur.

Edit: Garp ve Sengoku genç olmıcak.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 24)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık