Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MDL_Roronoa

Usopp kendi adasında yanlışlıkla şeytan meyvesi yemiş olsaydı çok iyi olurdu. :)

O Moriadan aşırdıkları parayıda hiç harcamadılar. Zaten zenginler 10 milyonu kim ne yapsın :/ Şehire bırakmazlarsa en azındna bir kısmını bile alsalar Doftada köpek gibi para vardır. En az 3-5 milyar vardır kasasında.
Paraya ihtiyaçları olduğundan değil. Ne demek istediğimi kafadan anlamamışsın. Uzatmayalım.

O Moriadan aşırdıkları parayıda hiç harcamadılar. Zaten zenginler 10 milyonu kim ne yapsın :/ Şehire bırakmazlarsa en azındna bir kısmını bile alsalar Doftada köpek gibi para vardır. En az 3-5 milyar vardır kasasında.
Nami dressrosada olsa affetmez ama değil, başkasının da aklına almak gelmez.

Roronoa Zoro

Öncelikle Luffy'nin Gearsız yenemeyeceğini düşünüyor musun bu adamları ?
Luffy gearsız haliyle Nw deki boksör İdeo'ya bile rakip olamaz, gear 2 yi yeni bulmuş Lucci ile dövüşmüş hali ile de Dellinger den dayak yer durur oradada yazdım zaten bariz değil mi durum ?

2 yıl önceki Luffy = Şuanki İdeo

Luffy gearsız haliyle Nw deki boksöz İdeo'ya bile rakip olamaz, gear 2 yi yeni bulmuş Lucci ile dövüşmüş hali ile de Dellinger den dayak yer durur oradada yazdım zaten bariz değil mi durum ?
Öncelikle şimdiki Luffy'den bahsediyorum. Ve gearsız bu adamları yeneceğinden bahsediyorum.

2 yıl önceki Luffy için ise o koltukta oturanların altında ki hiç kimse Luffy için rakip olamazdı. O koltukta oturanlardan ise Pica haricindekileri de alırdı. Pica'nın o savunması çok dehşet. Aşamazdı büyük ihtimal.

Bariz olan durum belli. Haki bilsen bile yenilebilirsin. Bunun örnekleri var seride.

Ayrıca Luffy'nin Crocodile ve Lucci gibi isimlere yaptığı final saldırıları çok güçlü saldırılar. Herhangi bir zamanda yaptığı aynı teknikten çok daha güçlü. Bunu Manga'ya yansıtan Oda.

Öncesinde Luffy'nin gatlingine karşılık verebilen Lucci, Luffy'nin final atağında ki gatlingine karlışık veremiyor bile.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık