Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Daha ne epic giriş yapacak o nooblar. Çıta yükseldi :/ Adam kafalama girdi seriye. Tam bir Luffy ya. Gökyüzünden düşüş yaparak giriş Luffynin tarzı idi :D Hem ona da bişey olmuyor yere çakılınca :D
Uçarak dalması hoş tabi :) Daha önce böyle epik bi girişi Wb ve Shanks yaptı.Big Mom'dan da böyle bi seyler bekliyorum.Haftaya kesin bak :D Totoyu kaldırabiliyorsa efsane bi giriş yapabilir.

Hacı 2012'de de Oda %60'ı bitti diyordu. %10 luk kısmı 3 yıl falan sürüyorsa daha bu serinin bayağı gideri var kafadan 2025-2030 falan görür heralde. Yıllık ortalama 40 bölüm verse aşağı yukarı 450-500 bölüm yapar. Merak edilenleri vs. her şeyi açıklamak için de yeter gidilecek yerler için de yeter diye düşünüyorum.

Bu arc bazı arkadaşlara çok uzun geldi ama bir çok şey yönünden kopma noktası oluşturan bir arc ve birde işin ittifak yönü var. Bir kaç gereksiz gördüğüm bölüm haricinde bence gayet tatmin edici bir arctı ki son savaş haricinde bir daha bu kadar uzun arc olacağını sanmıyorum en azından temennim bu yönde.
Zaten %70 gitmişse tahminen 2025 gibi biter seri. Ancak artık Dressrosa gibi bir arc olmaz ve 3 yıl sürmez, sürmesi de zor. Olaylar daha hızlı işlenecektir. Arclar daha hızlı anlatılacaktır. Artık Tayfa küçüklerle değil, büyüklerle boy ölçüşecek ve nihayetinde asıl savaşı göreceğiz.

arkadaşlar manga ile ilgili bir sorum olacak . One piece mangası önceden 1000 bölüm olacak diye öğrenmiştim . Manganın kaçıncı bölüme kadar devam edeceği belli midir?
O nasil bir bilgi yauv. Degil belli. 1000den fazla olacagi kesin diyebiliriz. Genel kani 1300-1400 civari olacagi yonde, bakalim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık