Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Birbirlerini görmeleri lazım.:) Shanks MarineFord'a geldiğinde şimdi birbirmizi görürsek söz bozulur diyor. Roo'da onu görmek istemez misin diye sorduktan sonra bunu diyor.
Sen kendi kendine söz versen, bu 10 yıl içinde ölmeyeceğim diye, ölmeyeceğinin bir garantisimi var? ya saçma sapan şeyleri gelip kanıtmış gibi sunuyorsun, fanlık yapmıyorum diyorsun sonra. Hiç olmazsa ben fanım o yüzden böyle savunuyorum de kardeşim :D

Sen kendi kendine söz versen, bu 10 yıl içinde ölmeyeceğim diye, ölmeyeceğinin bir garantisimi var? ya saçma sapan şeyleri gelip kanıtmış gibi sunuyorsun, fanlık yapmıyorum diyorsun sonra. Hiç olmazsa ben fanım o yüzden böyle savunuyorum de kardeşim :D
Yahu seri bu sözün üzerine şekillendi.:) Ben bu sözün çok önemli olduğunu ve gerçekleşeceğini düşündüğüm için bu şekilde savunuyorum. Hani bana böyle diyorsun da. Senin elinde hiçbir veri yokken nasıl öleceğinden emin olabiliyorsun ? Ya da bu ittfak tarafından düşürüleceğinden ?

@Count Alucard Niye kızıyım Dofy seviyoruz ve inkar etmiyorum.
Dofy candır ya, bak gelen gideni aratır. Reis daha farklı şekilde karşımıza çıkacak.Kutsal topraklarda kağıt oynarken görebiliriz. Bekleyin görün.:S

Asıl klişe Luffy'nin şapkayı Shanks'ın mezarına bırakmasıdır. Aşırı klişe ve tahmin edilebilir bir şey bu,ki zaten herkesin de dilinde ayrıca. O yüzdendir ki Shanks ölecekse de Luffy ile karşılaştıktan sonra ölecektir.Olması gereken budur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 20)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık