Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Senin fikrin. lakin;
Sai'nin Smokarı alamaması onu güçsüz bi karekter yapmaz. Ha belki alır bile.(bence alamaz) Ama sen gelip Sai Barto filan Smokerı elleri cebinde yener dersen olay biter. Ne sai güçsüz ne koramiraller. Dediğim gibi Usoppa bakarak Hasır şapka korsanlarını değerlendirmek bizimkisi. Yoksa Yhau Sabo tek atmayacakta kora kim atacak? Veya Dof? Bartonunki ise en çürüğüne denk gelmesi.
Yani saydığın isimler evet neden hepsi kor alamasın ama senin dediğin gibi zorlanmadan almaları anca rüyalarında. İçlerinde bi Cav. banko görürüm dediğim gibi her koramirali alacak.
Lakin şu arcta akla gelen üç müttefikten biri. Sai Cav Law.

Amiral karşısında duran WB tayfası hala mı ezükleniyor.
Yok müttefiklerini ezikliyom ben kendi tayfasını değil :(

Senin fikrin. lakin;
Sai'nin Smokarı alamaması onu güçsüz bi karekter yapmaz. Ha belki alır bile.(bence alamaz) Ama sen gelip Sai Barto filan Smokerı elleri cebinde yener dersen olay biter. Ne sai güçsüz ne koramiraller. Dediğim gibi Usoppa bakarak Hasır şapka korsanlarını değerlendirmek bizimkisi. Yoksa Yhau Sabo tek atmayacakta kora kim atacak? Veya Dof? Bartonunki ise en çürüğüne denk gelmesi.
Yani saydığın isimler evet neden hepsi kor alamasın ama senin dediğin gibi zorlanmadan almaları anca rüyalarında. İçlerinde bi Cav. banko görürüm dediğim gibi her koramirali alacak.
Lakin şu arcta akla gelen üç müttefikten biri. Sai Cav Law.
Ben Smoker diye belirtmedim ki. O çıkarımı sen yaptın :/ Smoker iyi bir koramiral. Tamam bir Vergo değil ama diğerlerinden iyi.

Cidden bu sorun mu şimdi?
İlla herkes ya günlerce yada saatlerce savaşmak zorunda mı? Farklı olmasa garip olurdu işin aslı.
Sorgulamamak esas sorun bunu da sende göremiyorum önüne ne konsa yiyeceksin belli ki. Seriyi domine eden karakterlerin günlerce savaştığı bir seride baş kahraman maksimum 2 saatte dövüş kazanıyorsa bu tartışmaya açık bir şeydir. Luffy 2 günlük birisi değil ve savaştığı insanlarda 2 günlük insanlar değil ki tek yumrukta nakavt olsunlar.

LastiktenAdam

WB'nin tayfa yok ya Oda ezdi bıraktı işte arkadaş. Benim gözümde WB de bazı yönlerden ezik kaldı. Luffy o zaman bile müttefik toplamaya kalksaydı (Shanks'ı ayarlayabilse :D) daha etkili olurdu MF'de. Smoker'ın da ne artistlik puanı var daha anlamış değilim. Haki yaygın olmayana kadar meyvesiyle bir yerlerdeydi. Hakiden sonra meyve tırt hakisi tırt.

Sorgulamamak esas sorun bunu da sende göremiyorum önüne ne konsa yiyeceksin belli ki. Seriyi domine eden karakterlerin günlerce savaştığı bir seride baş kahraman maksimum 2 saatte dövüş kazanıyorsa bu tartışmaya açık bir şeydir. Luffy 2 günlük birisi değil ve savaştığı insanlarda 2 günlük insanlar değil ki tek yumrukta nakavt olsunlar.
haklısın özür dilerim. Bu kadar korkça ve basit cevap verdiğin içinde teşekkürler. Evet sen devam et.

Ergenler gibi tartışacağını bilseydim cevap dahi yazmazdım. Nasıl bir cevaptır bu? aksini düşünüyorsan düzgün şeyler yaz, ergen kız tripleri atmana gerek yoktu aslında.
haklısın yine. Bodozlama gereksiz bi cümle ile başla sonra cevap bekle. Birde ergen olak. Devam et böyle.
Lakin herkes sen değil işte.
Olay basit herkes futbol oynar ama herkes aynı süre boyunca o topun peşinden koşmaz aynı rakabet düzeyi sağlanamaz. Resmi turnuvalar 90 dakkadır bazı özel turnuvalar 60 dakak. Ama sokak futbolu ise taraflara bağlıdır. İster 10 dakka ister 2 saat. oynanan oyununun adı Futboldur.

Bzi da bok gibi üslupla yorum yazdık ama daha ilk yorumdan leylaca yorumlar yazmadık. Tartışmamın o anlık gazı ile olur. Ama senin maşaallahın var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık