Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
2 yıl aradan sonra Luffy'nin sevdiğim tek çizimi buydu zaten.:ehe: Eski Luffy'ye kıyasla şimdiki Luffy çok çocuksu duruyor. Hele Balıkadam arcındaki Luffy tam ofsayttı.Kürdan gibi kollar,kıçından daha dar omuzları falan. :S

Ya abartı bir şey olsun istemiyorum zaten.Azıcık daha uzun ve ihtişamlı dursun yeter. :/
Luffy iyi oğlum böyle boşver. WB gibi gölgesiyle adam korkutsun istiyorsun ama öylede açık hedef gibi geziyorlar ortalıkta :/

Luffy'nin boyu eskiye göre küçülüyor mu? Ciddi soruyorum ilk bölümlerdeki çizimlerde falan daha uzun gözüküyordu bu çocuk

Luffy iyi oğlum böyle boşver. WB gibi gölgesiyle adam korkutsun istiyorsun ama öylede açık hedef gibi geziyorlar ortalıkta :/
İyi ki abartılı olmasın dedik ha. :D Robin kadar boyu olsun gene yeter. :/ Bir de dediğim gibi azıcık daha yapılı dursun.

@Sugoı
Küçülüyor.Yakında Zoro'nun falan diz kapağına denk gelecek diye korkuyorum. :/

Shanks kadar olur Luffy. Hatta Roger gibi olacak bence.
Shanksı her türlü geçecekte, Roger zor be. Garp'ı yok Luffy'nin. Beyazsakalı; Law olur o olmazsa Kid olur ama başka bi Garp yok, onu ölümünün kıyısına götürecek sürekli onu diken üstüne tutacak.
Lan Law'a bir daha acıdım o gücü o tayfa yazık :/ Yonko mertebesine daha doğrusu o güce kavuşamazsa tek sorumlusu o boş tayfası. Bakın Kide adamda yok yok:cool: Kral hakide çıkacak oh mis:a:

Shanksı her türlü geçecekte, Roger zor be. Garp'ı yok Luffy'nin. Beyazsakalı; Law olur o olmazsa Kid olur ama başka bi Garp yok, onu ölümünün kıyısına götürecek sürekli onu diken üstüne tutacak.
Lan Law'a bir daha acıdım o gücü o tayfa yazık :/ Yonko mertebesine daha doğrusu o güce kavuşamazsa tek sorumlusu o boş tayfası. Bakın Kide adamda yok yok:cool: Kral hakide çıkacak oh mis:a:
Smoker reyiz var :(

Roronoa Zoro

Luffy'nin boyu eskiye göre küçülüyor mu? Ciddi soruyorum ilk bölümlerdeki çizimlerde falan daha uzun gözüküyordu bu çocuk
Lastik Lastik teğil Benjamin Button meyvesi yemiş çocuk, aslında Garp'ın babası Dragon'un dedesi :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık