Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Enel NW ye gelse ''sana 1 dakika veriyorum'' artistliğini yapma çabasında iken daha cümleye bitirmeden suratına bir çakacaklar komaya girecek.

İlk Yonkou indikten sonra 1-2 yıllık bir time-skip geleceğini düşünmeye başladım artık iyice.İlk Yonkou'ya Luffy'nin tek başına yetmeyeceği zaten çok açık.İttifakla beraber indirecekler fakat diğer Yonkou'larda da aynı şey olursa bir anlamı kalmayacak bu işin.Sürekli birilerinden yardım alarak Yonkou indiren KK mı olurmuş? :/ O yüzdendir ki Luffy'nin tek başına bir Yonkou indirebilmesi için çok çok güçlenmesi lazım,bu da zaman atlamasıyla olur gibi duruyor.Hem daha Coby amiral olup bizimkilerle kapışacak.Bunun için de time-skip şart doğal olarak.

Ek olarak time-skip olsun ki belki Luffy fiziksel olarak biraz düzelir de KK havası alırız az buçuk. :( Şu haliyle KK olması çok komik olur açıkçası.

İlk Yonkou indikten sonra 1-2 yıllık bir time-skip geleceğini düşünmeye başladım artık iyice.İlk Yonkou'ya Luffy'nin tek başına yetmeyeceği zaten çok açık.İttifakla beraber indirecekler fakat diğer Yonkou'larda da aynı şey olursa bir anlamı kalmayacak bu işin.Sürekli birilerinden yardım alarak Yonkou indiren KK mı olurmuş? :/ O yüzdendir ki Luffy'nin tek başına bir Yonkou indirebilmesi için çok çok güçlenmesi lazım,bu da zaman atlamasıyla olur gibi duruyor.Hem daha Coby amiral olup bizimkilerle kapışacak.Bunun için de time-skip şart doğal olarak.

Ek olarak time-skip olsun ki belki Luffy fiziksel olarak biraz düzelir de KK havası alırız az buçuk. :( Şu haliyle KK olması çok komik olur açıkçası.
Sen şu tipi yeterli bulmuyor musun şimdi?

Sen şu tipi yeterli bulmuyor musun şimdi?
2 yıl aradan sonra Luffy'nin sevdiğim tek çizimi buydu zaten.:ehe: Eski Luffy'ye kıyasla şimdiki Luffy çok çocuksu duruyor. Hele Balıkadam arcındaki Luffy tam ofsayttı.Kürdan gibi kollar,kıçından daha dar omuzları falan. :S

Ya abartı bir şey olsun istemiyorum zaten.Azıcık daha uzun ve ihtişamlı dursun yeter. :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık