Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Siz stream çevirilerini övmeye devam edin : )

Biri demişti önceden mangapanda direk kelime kelime çeviriyor.Anlamsız gibi gözükebiliyor fakat bire bir çeviriyor.Stream ise öyle yapmıyor .Anlamı vermeye çalışıyor.Bakın anlamı ne kadar güzel vermişler.

Alpamis

Siz stream çevirilerini övmeye devam edin : )

Biri demişti önceden mangapanda direk kelime kelime çeviriyor.Anlamsız gibi gözükebiliyor fakat bire bir çeviriyor.Stream isue öyle yapmıyor .Anlamı vermeye çalışıyor.Bakın anlamı ne kadar güzel vermişler.
Dof fanı birinin ceviri yapmış olması kuvvetle muhtemel.:)

Yahu Ace'i işin içine sokmadan bir sürü yol var. En basitinden Bb'yi
Luffy' nin peşine takmazdı. Başka bir 100m ödüllü birini bulurdu. Niye dar düşünüyon.
Bb water 7 na gelse orada garp var aokiji var yiyiyorsa bulaşsın luffye bakalım o an. Ace ne olursa olsun bbyi öldürmeden bırakamazdı ya da kendi bitene kadar. Luffy elbetteki yardımlarda alarak ( ki mangaka luffynin gerçek gücünün bu olduğunu vurguluyor hep) impel downa marinforda geldi tonla adam getirdi savaş sırasın iyi iş çıkardı. Bir kere getirdiği croco 2 kere kendi acei idamdan kurtardı. Ayıptır yahu ace luffy yüzünden öldü demek.

Ben garpın eşini yani luffynin ninesini de merak ediyorum. Garp gibi habire uzaklarda olan bir adam nasıl bir eşi vardı acep. Tsuru falan çıkarsa çok komik olur ama düşünemiyorum ikisini bir arada.

Son paneli de inceledim.Kesinlikle hızlı ama ağırlık yeterli olur değil mi gibi birşey diyor.Sonunu pek çeviremedim.Yeterli olmak fiilinin kökü var kesin.Ağırlığı da güç manasında mı kullanıyor acaba.Gıdıklama fln yok haberiniz olsun.

Luffynin annesi çoktan belli.Bunca yıl impel downda olduğu için analık yapamamış işte.Senaryonun tüm açıkları bu şekilde kapanmış olur.Niye ortalıkta yoktu luffy anasız babasız büyüdü falan tüm sorular cevabını bulmuş oluyor. :D
Luffy'nin anası kesin kutsal ejder. Dragon istemiş kızı, sen D.sin demişler vermemişler. Adam da devrimci olmuş. Luffy'i de zaten çok hızlı yaptıkları için baya malzemeden çalmışlar, öyle dümdüz gelmiş. Ace 20 aylık falanken bizimki kısa dönem yapmış, izinde kullanmamış 5 ayda doğmuş, belki daha kısadır..:D Dragon gerçek babası mı acaba bir de işin orası var tabi..

Alpamis

Son paneli de inceledim.Kesinlikle hızlı ama ağırlık yeterli olur değil mi gibi birşey diyor.Sonunu pek çeviremedim.Yeterli olmak fiilinin kökü var kesin.Ağırlığı da güç manasında mı kullanıyor acaba.Gıdıklama fln yok haberiniz olsun.
Bu adamın mesajlarına kulak verin. Baya bir farklı okumuşuz.:S

Sezar'ın Big Mom'a borcu olduğu için kaçıyorlar.Sanji kim ki bir yonkou'nun koskoca gemisini tek başına halledicek?
Niye tek başına halletsin? Yanında CC var onu da salar madem ellerine düşmek istemiyorsun buyur savaş der. Ne olacak. Ki eğer gemide salt Pekoms+Tamago+çöpler varsa CC+Sanji+bizim çöpler yeterler batırmaya.

Bence öylece kaçıp Zou'da bekleme ihtimalleri 0.

3 ihtimal var.

1- Üstte de söylediğim gibi salt Pekoms+Tamago var ve onları öpücüklediler.
2- Mom ve diğer üyeler de var ve Kid ittifakı daldı bunlara. (sanjiler de daldı onlarla)
3- Mom gemide ve Sanjiler Zou'ya gittiler ama kurtulamadılar gene de Mom gemisi de indi oraya. Kid ittifakı da bir sebepten o adadaydı ya da bir sebepten o adaya indiler. Kid ittifakı+ Law'un tayfa+ bizim tayfa vs Mom.

Bence Sanjiler, Mom gemisini atlattı 53 bölümdür (+60 olabülü) Zou'da malak gibi oturuyorlar düşüncesinin gerçekleşme ihtimali 0 (sıfır). İddiaya bile girerim üstteki üç ihtimalden birisinin olacağına. O derece.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 74)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık