Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İyi de adam savaş izni alıyor, dediğin gibi ortalık tam karışacakken onu yaparlar yani '' coup de burst '' kaç bölümdür ses seda yok tayfanın yarısından. Orada ortalıgın karışma yüzdesi yani savaş yüzdesi % 10 dan fazladır bence. :)
Adam üstüne çekecek. Ada zaten karışık birde yonkou tayfası ile uğraşmak istemiyorlar. Yemlemek için ateş açacaklar. Zaten adamlar sana saldırıyor mal gibi beklemek saçma olurdu. Kaç bölümdür dediğin seride en fazla 4-5 saate denk geliyor. Ki fb yapıp gösterebilir arc sonu zor birşey değil. Şuan bu arc işleniyor ne bekliyordun lönk diye arcı bölmesini mi?

Bu 4 5. bazı panelleri rawa bakıp çevirmeye çalışasım.Neredeyse hepsinde uydurma kelimeler var.Buraya mahsus değil.

Cedric

Adam üstüne çekecek. Ada zaten karışık birde yonkou tayfası ile uğraşmak istemiyorlar. Yemlemek için ateş açacaklar. Zaten adamlar sana saldırıyor mal gibi beklemek saçma olurdu. Kaç bölümdür dediğin seride en fazla 4-5 saate denk geliyor. Ki fb yapıp gösterebilir arc sonu zor birşey değil. Şuan bu arc işleniyor ne bekliyordun lönk diye arcı bölmesini mi?
Dediğine bakılırsa bunlar Zou ya gidecek Bepo'larla balık tutacaklar ozaman. :D

Cedric

Artık ne yaparlar bilemiyorum. Zaten arada o kadar süre farkı olmayacak.
Şuan ki arctan sonra ben ödüllerin artacağını düşünüyorum, eğer dediğin gibi olursa tayfanın yarısının ödülü sabit kalacak o zaman bu da hiç mantıklı gelmiyor ve de şuanda hemen hemen Dresrosa'da olan ekip güçlerini gösteriyor. Olası ödül artışında uçurum oluşur. En basitinden Chopper hala 50 beri. :D

Şuan ki arctan sonra ben ödüllerin artacağını düşünüyorum, eğer dediğin gibi olursa tayfanın yarısının ödülü sabit kalacak o zaman bu da hiç mantıklı gelmiyor ve de şuanda hemen hemen Dresrosa'da olan ekip güçlerini gösteriyor. Olası ödül artışında uçurum oluşur. En basitinden Chopper hala 50 beri. :D
Luffy tayfadan ayrı 3 arc geçirdi ödülünü 100 milyon arttırdı. Buna mı takılıyorsun yani?

Luffynin 300 den sonraki ödül artışı diğer ödüllere bakınca saçma geliyor zaten. Ayrıca chopperın savaş formları gayet iyi en azından 60-70 milyon hakederdi bence.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 32)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık