Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Animelerdeki renklendirmenin kafalarına göre olduğunun bir kanıtı daha.

Devrimci kız daha önceden de animede gözükmüş ama saç ve ten renkleri bilinmediği için Toei kafasına göre boyamış.

Mangadaki orjinal renklendirmeler çıkınca Devrimci kızın rengini değiştirmek zorunda kalmışlar.

Ve Mangadaki Aramaki'nin Renklendirmesi

@sensey @artyomdh @Tyr @Sodex
Manga renklendiren fanların renklendirme tahmini tutmuş , onlarda Aramakiyi bu şekilde renklendirmişti sadece saçı bu kadar koyu yeşil yapmamışlardı . Toei çok açık yeşil yapmıştı .

Bu arada Garling beyaz saçlıymış onu da kırmızı yapanlar vardı

Hoşgeldin.

Bir Kizaru sever olarak Kizaru’nun Egghead’deki işleyişini beğendin mi?

Karakter olarak evet baya derinlik kattı karaktere ancak gücünü yine çok az gösterdi. Çok basit saldırılar kullandı sürekli, bir Yonko Komutanı bile ciddileştiğinde daha iyi teknikler kullanabiliyordu.

Yani Toon Force karşısında o duruma düşmesi normal. Kizaru’nun daha fazla bir şey göstermesini istiyordum. Akainu ve Kuzan ciddi dövüşünce bir Adanın iklimlerini değiştirebiliyorlar.
Borsalino karakterinin savunma gücünü ön plana çıkaran işleyişe karar vermiş mangaka. Ben amiral olma şartının fatihin hakisi sahibi olmasını bekliyordum. O yönden Kuzan ve Borsalino konusunda beklentim oluşmadı. Kuzan'ın da saldırı gücü ön plana çıkarıldı.

Borsalino işini yapabildi ama Saturn'ün dikkat dağıtması sayesinde. Luffy karşısında Kaido'nun birkaç dakikalık performansı vardı Luffy'ye üstün geldiği. Ondan hiç olmadı Borsalino'nun.

Bu arc Kuzan da işlendi. Garp'ın Marineford'ta delirip Sakazuki'ye dalması sonucu oluşacak olayın Garp'ın tek atması olacağını düşünüyordum. Shiryu, Shot gibi adamları ciddiye almadığım için o konuda da yanıldım, Kuzan tek başına Garp'a denk olabildi. Komutanların önemsiz insanlar olduğu hem Hancock hem de Kuzan ile de belli oldu biraz.

Karakter olarak Borsalino'nun hükümet köpeği, yani ne emir verilirse sorgulamadan yaptığı belli artık. Kuzan'ın iradesi kırılmış, ciddili korsan olmuş.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 1, Ziyaretçi: 25)

• Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
    Tasarım Korsanfan V.6.0
    Yukarı Çık